یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دنیای متفاوت تکنولوژی
شرکت Valencell سنسور فشار خون بدون کالیبراسیون ساخته است که از سر انگشتان برای اندازه گیری فشار خون استفاده می کند. این دستگاه در نمایشگاه CES2023 برای نخستین بار رونمایی شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، محصول جدید شرکتValencell فناوری های جدیدی را در دستگاه خود قرار داده است که از […]
شرکت Valencell سنسور فشار خون بدون کالیبراسیون ساخته است که از سر انگشتان برای اندازه گیری فشار خون استفاده می کند. این دستگاه در نمایشگاه CES2023 برای نخستین بار رونمایی شده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، محصول جدید شرکتValencell فناوری های جدیدی را در دستگاه خود قرار داده است که از طریق آن دیگر اندازه گیری فشار خون دردسر نخواهد داشت. زیرا از نوک انگشت کاربر برای بررسی فشار خون وی استفاده می کند. این شرکت در زمینه ساخت فناوری‌های حسگر فعالیت می‌کند و محصولات خود را به کمپانی هایی نظیر سونی، سامسونگ، جبرا و هواوی نیز فروخته است. در حال حاضر این شرکت یک مجموعه ابزار های درمانی دیجیتال را در دست توسعه دارد. همچنین اولین دستگاه فشار خون بدون کالیبراسیون را نیز در نمایشگاه امسال معرفی کرده است.
در ظاهر دستگاه جدید سنجش فشار خون شباهت زیادی به پالس اکسیمتر دارد. اما در صورت قرارگیری روی انگشت می تواند فشار خون را اندازه گیری کند. شرکت Valencell با ساخت اولین ابزار خود برای اندازه گیری فشار خون قصد دارد راه حل های سلامت دیجیتال را نیز توسعه دهد. بدین ترتیب موانع مربوط به جمع‌آوری داده‌های سلامت نیز از بین خواهد رفت و راحت تر می توان روی کنترل سلامت افراد نظارت داشت. به گفته شرکت سازنده از حسگرهای فوتوپلتیسموگرافی در این دستگاه استفاده شده است که می‌تواند الگوهای جریان خون را اندازه گیری کند.
از دیگر قابلیت های این دستگاه استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی و داده های مربوط به بیش از ۷ هزار بیمار است که با کمک آن اطلاعات به دست آمده و ویژگی های فیزیکی با هم سنجیده خواهد شد و سپس نتایج دیاستولیک و سیستولیک به صورت دقیق محاسبه شده و روی صفحه نمایش داخلی گجت نمایش داده میشود. این شرکت قصد دارد در آینده یک اپلیکیشن تلفن همراه نیز توسعه دهد که این اطلاعات به آن ارسال کند.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick