instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
جب استوارت که وظیفه نویسندگی سریال Assassin’s Creed برای سرویس نتفلیکس را بر عهده داشت، از جایگاه خود کناره‌گیری کرده است.
جب استورات که وظیفه نویسندگی پروژه سینمایی و فراموش نشدنی Die Hard (جان‌سخت) در سال 1988 را بر عهده داشت و از سال 2021 تاکنون مشغول ساخت سریال‌هایی همچون Vikings: Valhalla (وایکینگ‌ها: والهالا) و Assassin’s Creed (اساسینز کرید) بوده، از پروژه اقتباسی Assassin’s Creed کناره‌گیری کرده است.
او در طی تازه‌ترین مصاحبه خود و زمانی که از وضعیت Assassin’s Creed سوال پرسیده شد، اعلام کرد که به سبب تفاوت نگرش‌ها دیگر نقشی در این پروژه کمپانی نتفلیکس نخواهد داشت.
به گمان بنده این تصمیم از سوی مدیرانی بود که در آمریکا و انگلیس حضور داشتند و به نظر می‌رسد که دیدگاه‌های من با آن‌ها تفاوت‌های بسیاری داشته است. البته که این تصمیم عاقلانه‌ای بوده است و می‌دانم زمانی که پخش سریال آغاز شود، با موفقیت همراه خواهد شد. من به دست اندرکاران یوبی‌سافت افتخار می‌کنم و Assassin’s Creed فرنچایز شگفت‌انگیزی است. تصمیم اتخاذ شده به نفع هر دو طرف بوده است.
با توجه به موفقیت روز افزون فرنچایز‌های بازی‌هایی ویدویی، نتفلیکس با تمام قدرت وارد میدان شده و ساخت مجموعه‌های تلویزیونی بر اساس فرنچایزهایی همچون Far Cry 3: Blood Dragon، Tom Clancy’s Splinter Cell و Sonic the Hedgehog را بر عهده گرفته است.
با توجه به ساخت سریال Assassin’s Creed توسط کمپانی نتفلیکس و ساخت چندین و چند بازی همچون Assassin’s Creed Mirage و Assassin’s Creed: Codename Red، قطعاً طرفداران این فرنچایز روزهای خوبی را در آینده سپری خواهند کرد.
منبع: Comingsoon
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
کلا کنسلش کنید راحت شیم بیشتر از این خاطراتمون رو خراب نکنید فیلمش به اندازه کافی فاجعه بود
دیگ به دیگ میگه روت سیاه
چه ربطی داشت به حرفم الان ؟ 😂
بیا برو خدا روزیتو جای دیگه ای حواله کنه
اساسین کرید جدا از اینکه از نظر گیمپلی با پستی و بلندی زیادی همراه بوده ولی به نظر من از نظر داستان حداقل تو نسخه های کلاسیک همه چی تموم بود چون از المان های تاریخی و واقعی استفاده میکرد همین باعث ملموس‌تر شدن داستان میشد البته یه چند وقته که نتفلیکس تو همه چی زیاده روی میکنه ولی اگه یکم جنبه داشته باشن یه چیزه خارق‌العاده ازش در میاد که افتضاح لایو اکشن ۲۰۱۶ رو بشوره ببره پایین مثل arcane و castlevania که واقعا اقتباس های خوبی بود
خدا رحمتش کنه :))
نتفلیکس؟ اساسین؟ من که دلم خوش نیست 😢
اساسین نتفلیس 🤣🤣😂.صد در 90 ریئسشون با شخصیت اصلی بلا بلا بلا.
لابد قراره نویسندش یک زن بشه و کارکتر اصلی هم زن سیاه پوست باشه که از اون طرف چیز هم هست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick