یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
نفر اول شطرنج زنان ایران در خصوص مهاجرت، شایعه پناهندگی و واکنش رییس فدراسیون صحبت کرد.
نفر اول شطرنج زنان ایران در ریتینگ فیده به اظهار نظر رییس فدراسیون واکنش نشان داد.
به گزارش طرفداری، حضور سارا خادم الشریعه بدون حجاب در مسابقات سریع و برق‌آسای قهرمانی جهان، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های داخلی و خارجی به‌ویژه شبکه‌های اجتماعی داشت.
نفر اول شطرنج زنان ایران در ریتینگ فیده، تصمیم گرفت بدون روسری در آلماتی قزاقستان پشت میز بنشیند؛ اتفاقی که در ادامه به انتشار اخباری از جمله مهاجرت همیشگی منجر شد، حتی برخی رسانه‌ها مدعی شدند او به اسپانیا پناهنده شده است.
حسن تامینی رییس فدراسیون شطرنج هم تاکید کرد خادم الشریعه نماینده ایران نبوده و با هزینه شخصی به قزاقستان رفته است. حالا خادم الشریعه با انتشار متنی نسبت به اخبار و شایعات واکنش نشان داده و البته طعنه‌ای هم به فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان زده است.
سارا خادم الشریعه در این خصوص اظهار داشت:
مسابقات قهرمانی سریع و برق‌آسای جهان – آلماتی. اولین مسابقه جهانی پس از یک سال و نیم دوری از شطرنج (به دلیل بارداری و تولد پسر 10 ماهه‌ام سام) که با دعوت فدراسیون جهانی شطرنج و برگزارکنندگان مسابقه در آن شرکت کردم. شایعاتی در مورد پناهنده شدنم مطرح شده است که تصمیم دارم شفاف‌سازی کنم. من پناهنده هیچ کشوری نشدم! در حقیقت نیازی به این کار نبوده و سال‌هاست به دلیل موفقیت در رشته‌ام و همچنین چندملیتی بودن همسرم چنین امکانی برایم فراهم بوده و هیچ‌گاه دغدغه اخذ اقامت از طریق پناهندگی را نداشته‌ام.
وی با اشاره به مهاجرت خود گفت:
موضوع مهاجرت ما یک تصمیم خانوادگی است نه سیاسی. هنوز هم ایران خانه اول ماست و قطعا در زمانی مناسب به ایران بازخواهیم گشت. سه سال گذشته تعدادی از مسابقات مهم که عمری انتظار حضور در آنها را داشتم به علت ممنوع‌الخروجی از دست دادم. در مورد اینکه می‌فرمایند با هزینه دولت و فدراسیون یا بیت‌المال به اینجا رسیده‌ام هم خاطرنشان می‌کنم که از هشت سالگی با پول زحمت پدرم به مسابقات رفته‌ام و با جوایزی که در مسابقات بین‌المللی به دست آوردم هزینه‌های هنگفت مربی خارجی را شخصا و از محل درآمدم پرداخت کرده‌ام و بیت‌المالی در کار نبوده است.
نفر اول ریتینگ شطرنج زنان ایران در پایان خاطرنشان کرد:
البته سخنان اخیر رییس فدراسیون در ارتباط با حضور من در مسابقات با هزینه شخصی، گویای موضوع و مهر تاییدی بر صحبتم‌هایم است. در پایان به فدراسیون و وزارت ورزشی که سال‌هاست خواسته‌ای از آنها نداشته‌ام جوابگو نخواهم بود.
 

اخبار داغ
هر جا هست موفق باشه
امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی
یکی از دیگر نجات یافتگان این مملکت؛درودبرتو👍👏.
شوهر نمیخواد
چقدر هم خوشگله
درود بهت💙
ایشالا زمان مناسب زود فرا برسه
در زمان مناسب رو خوب گفت
ساراي عزيز ما 💙
👏👏👏👏👏
پناهنده شدی دیگه ماله نکش
شیر زن آریایی❤❤
شیر زن✌️
" + عکس"
یاد سایت هایی که از بازیگرا شایعه در میارن افتادم
بهترینا نصیبت شیر زن
زمان مناسب:)
ستون ❤️
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick