یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بازی محبوب گرن توریسمو قرار است روی پرده نقره‌ای سینماها هم رفته و به فیلم سینمایی هیجان انگیزی بدل شود! از بازی‌های ویدئویی گرفته تا مسابقات واقعی، پس‌زمینه اصلی فیلم گرن توریسمو همان چیزی خواهد بود که انتظارش را داریم.


در می ۲۰۲۲ بود که اعلام شد فیلم گرن توریسمو بر پایه داستانی واقعی از یک آرزوی غیرممکن تولید خواهد شد تا بازی ویدئویی گرن توریسمو که حدود ۲۵ سال است مهمان خانه‌هاست وارد فصل جدیدی شود. سونی در نمایشگاه امسال CES گوشه‌ای از این فیلم را نشان داده است. در این تریلر می‌توانیم حضور ستاره‌هایی همچون اورلاندو بلوم و دیوید هاربور را ببینیم که قطعاً بر جذابیت‌های این فیلم سینمایی خواهند افزود.
اما ستاره اصلی فیلم موردبحث آرشی مدکوی است که نقش جان ماردنبورگ را بازی خواهد کرد. ماردنبورگ یک راننده مسابقه بریتانیایی است که جوان‌ترین برنده مسابقه آکادمی نیسان جی تی به شمار می‌رود. فیلم سینمایی گرن توریسمو بر پایه تجارب ماردنبورگ در موتور اسپرت ساخته می‌شود. او کار خود را ابتدا با بازی‌های ویدئویی شروع کرده بود. نیل بلومکمپ که پیش‌تر با فیلم‌های علمی تخیلی شناخته شده کارگردانی این اثر را بر عهده دارد. او در نمایشگاه CES 2023 درباره مزیت‌های فیلم‌برداری گرن توریسمو با استفاده از دوربین‌های سونی ونیس ۲ و سیستم ریالتو صحبت کرده است. این تکنولوژی اجازه نصب دوربین‌های باکیفیت در فضاهای کوچک را می‌دهد و یکی از مثال‌های بارز آن خودروهای لمان هستند که دوربین‌ها در فضای بسیار کوچک کاکپیت آن‌ها نصب شده است.
سیستم ریالتو همچنین به کارگردان فیلم گرن توریسمو اجازه داده تا زوایای محبوب از بازی ویدئویی را دوباره بسازد که از جمله آن‌ها می‌توان به دید سوم شخص از پشت خودرو و جلوپنجره اشاره کرد. در تریلر منتشر شده برخی صحنه‌ها دیده می‌شوند. فیلم سینمایی گرن توریسمو سونی در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ اکران خواهد شد. این فیلم تنها یکی از حداقل ۱۰ فیلمی است که از روی بازی‌های محبوب سونی ساخته خواهند شد. از جمله سایر فیلم‌های اقتباسی مشهور می‌توان به گاد آو وار اشاره کرد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick