یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سرمربی تراکتور: استقلال یک رقیب خیلی خوب است/ باید آنقدر موقعیت خلق کنیم که به گل برسیم
سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: استقلال یک رقیب خیلی خوب و یکی از بهترین تیم های لیگ است.
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، پاکو خمز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال، اظهار داشت: سه بازی آن ها را کامل دیده ام. یک رقیب خیلی خوب و یکی از بهترین تیم های لیگ هستند. همیشه وقتی با تیم های بزرگ و خوب بازی می کنید باید بیشترین تلاش و بهترین کاری را که می توانید را انجام بدهید. ما می خواهیم یک بازی خوب انجام بدهیم و این برای هواداران و باشگاه خیلی مهم است.
وی افزود: کار مربی این است که تیم بتواند موقعیت ایجاد کند و نه فقط به مهاجمان بلکه به همه بازیکنان بگوید در این زمینه بهتر باشند. کار مربی این است که تیمش بتواند درست موقعیت خلق کند، درست پرس کند و درست دفاع کند. مربی نمی تواند خیلی تاثیری روی ضربه ‌های نهایی داشته باشد. در تمرین به بازیکنان می گوییم چه کار باید انجام بدهند ولی گلزنی یک مورد استعدادی است و شاید برخی بازیکنان خدادادی آن را انجام می دهند. ما روی این مساله تلاش می‌کنیم که بهتر شویم. اگر گل نمی شود باید تلاش کنیم هر بازی آن قدر موقعیت خلق کنیم که بتوانیم به گل برسیم.
سرمربی تراکتور گفت: من فکر می کنم موقعیت زیادی خواهیم داشت. امیدوارم اینطور باشد. این حرف درست است که وقتی با تیم‌های قوی تر بازی می کنید  طبیعی است که شاید موقعیت های کمتری خلق کنید ولی فکر می کنم تیم من این ظرفیت را دارد که بتواند موقعیت ایجاد کند.
خمز در مورد اینکه تراکتور در مسابقه بعدی خودش در جام حذفی باز هم به مصاف استقلال می‌رود، عنوان کرد: الان فکر و تمرکز من روی لیگ است. ایده من این است که بازی به بازی جلو برویم. الان اصلا به بازی جام حذفی فکر نمی کنم. بعد از بازی فردا چند روز فرصت داریم که بازیکنان را برای بازی جام حذفی، آماده کنیم. الان فکر من فقط روی بازی فردا است.
 
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick