instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) گزارش نهایی خود در مورد خرید اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) را به مدت هشت هفته به تعویق انداخت.
مهلت انتشار این گزارش از 10 اسفند (1 مارس) به 6 اردیبهشت 1402 (26 آوریل 2023) به تعویق افتاده است، اگرچه این سازمان در روز پنجشنبه گفت که در نظر دارد تحقیقات را در اسرع وقت و قبل از این تاریخ تکمیل کند! در ماه سپتامبر، CMA اعلام کرد که تحقیقاتش در مورد خرید 68.7 میلیارد دلاری مایکروسافت را به دلیل نگرانی‌های مربوط به سیاست‌های ضد انحصار، به مرحله دوم گسترش داده است.
شایان ذکر است که نگرانی اصلی سازمان از این خرید، تاثیرش بر توانایی پلی استیشن برای رقابت در بازار است، زیرا این معامله باعث می‌شود که مایکروسافت مالکیت سری بزرگ Call of Duty را به دست آورد. مارتین کولمن (Martin Coleman)، رئیس گروه تحقیقات، در توضیح این تاخیر گفت:
دلایل خاصی وجود دارد که چرا نمی‌توان گزارش را در موعد قبلی تهیه و منتشر کرد.
وی افزود:
در اتخاذ این تصمیم، گروه تحقیق با توجه به گستردگی و پیچیدگی تحقیقات و لزوم در نظر گرفتن حجم وسیعی از شواهد و مدارک ارائه شده توسط شخص اصلی و شخص ثالث، تمدید زمان کافی برای رسیدگی به پرونده را در نظر گرفت. گزارش کامل و مناسب از نظراتی که در پاسخ به ادعاهای ما بیان می‌شود، برای رسیدن به یک تصمیم نهایی در بازه زمانی قانونی ارائه خواهد شد.
CMA چند ماه گذشته را صرف جمع آوری شواهد، صدور پرسشنامه و برگزاری جلساتی با طرف‌های مربوط به قرارداد کرده است. این کشور قصد دارد یافته‌های موقت و راه‌حل‌های خود برای جلوگیری از احتمال آسیب دیدن بازار رقابت را در تاریخ معین ارائه کند.
آخرین مهلت برای ارسال دفاعیه در ماه مارس و قبل از انتشار گزارش نهایی CMA خواهد بود. در نهایت، ناظر این اختیار را دارد که از تکمیل این قرارداد جلوگیری کند. در ماه دسامبر، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده اعلام کرد که قصد دارد برای جلوگیری از خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت، پرونده را به دادگاه ببرد. به گفته او، این قرارداد شرکت مایکروسافت را قادر می‌سازد تا رقبای کنسول‌های ایکس باکس و محتوای اشتراکی خود را سرکوب کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشکال نداره با هشت هفته تاخیر چیزی عوض نمیشه این قرار داد اجتناب ناپذیره و حتما تایید میشه چون هیچ مدرکی وجود نداره که نشون بده این قرارداد ضد صنعت گیمه حتی اتحادیه دهای امریکا هم از قرارداد پشتیبانی کردن
خود ftcهم میدونست که هیچ کار نمیتونه جلو مایکرو بکنه برا همین نرفت دادگاه فدرال شکایت کنه
مایکروسافت هم جدیدا گفته کهcma و اروپا تاییدش کنن قراردادو میبینده و منتظر تصمیمftc ,نمیمونه
آقا بیزحمت یه لینک از اینکه اف تی سی گفته شکایت به دادگاه فدرال نمیخواد بکنه میزارید؟ من دیروز گشتم دنبالش ولی فقط یه خبر جدید پیدا کردم که اف تی سی گفته هیچ مذاکره ایی برای توافق با مایکروسافت در جریان نیست!!
بتسدا خودش یه مدرکه😐
این سازمان ها واقعا فکر کردن شانسی در برابر مایکروسافت دومین شرکت بزرگ جهان دارند؟
مایکروسافت الکی به همچین جایگاهی نرسیده
دیروز خبر اومد FTC از شکایت خودش عقب نشینی کرده و برنامه ای برای شکایت نداره
CMA هم بزودی تایید خواهد کرد
وقتی میگن آمریکا کدخدای اروپاییاست الکی نیست.تا نظر سازمان آمریکایی نیاد کاری نمیکنن گیرو گوراشونم نمایشیه هرچی آمریکایی ها بگن همونه.یعنی اگه قرار به لغوی هم باشه اینا جراتشو ندارن باید از همون آمریکا لغو بشه
خود مایکروسافت سالی چندین میلیون دلار به هر کشور اروپایی کمک میکنه برای جلوگیری از ایدز .تحقیقات و غیره تو تمام کشورا نفوذ و ریشه داره همینجوری هم نیست در افتادن باهاش
اینقدر عقب نشینی نکنید اخرش که باید تایید کنید 😂😂 اینا منتظر ظهور امام زمانن نکنه تایید کنید بره اینقدر از این ستون به اون ستون فرج است نکنید هیچ راه فراری ندارید این نشون میده اینا هیییچ دلیل محکمی برای لغو ندارن فقط دارن عقب میندازن وگرنه اگه دلیل داشتن بلافاصله لغو میکردن همه ویز مثل روز روشنه حرفای رعیس ساتیا نادلا و عموی دلها رو همیشه به یاد داشته باشید 💚
عموی دلها 😀😆😆
به نظر من این مسخره بازی هاشان دارد طولانی می شود،باز خداروشکر مایکروسافت مفتی نگرفته شرکت را اگر سابقه این شرکت را بخوانید خرید های زیادی(جدا از صنعت گیم)داشته که بیشترشان موفق امیز بودند ولی این درازا بودن خرید اعصاب خورد کن شده است خرید این شرکت به نفع صنعت گیم است این از آن طرف که بازی روی گیمپس می آید و همه عناوین کالاف دیوتی فقط با پرداخت ۱۰ دلار ماهانه قابل تجربه بوده و آن هم از کنسول های به صرفه مایکروسافت که حتی در ایران هم به قیمت واقعیش نزدیک بوده است،اینقدر برای خرید یک شرکت گیمنیگ حساسیت به خرج می دهید اگر برای چیز های خارج از این مباحث می دادید جهان الان بهشت بود.به قول یکی از دوستان فقط مایکروسافت کار هاش خار دارد و سونی عطر و بو….
لامصب
یا لغو کن یا تایید
دیگه این مسخره بازی ها چیه
تا کی تو خماری بمونیم خداااا😭
صنعت گیم رو عقب نگه داشته CMA و FTC تایید کنید بره دیگه
نه حرکتی از سونی میبینیم نه مایکروسافت علاف شدیم
حالا اینجوری علاف شدیم آخرش هم می خوان تأیید کننا!
با این کاراشون بیشتر صنعت گیم رو عقب می ندازن
بابا تایید کن بره پی کارش دیگه
حوصله مون رو سر بردی
اصلا مایکروسافت باید این cma رو بخره انباریش کنه 😂😂
نه ظاهرا این قصه سر دراز دارد
من این رو فال نیک میگیرم
قبلش میخواستن خبر لغو رو بدن ولی الان نظرشون عوض شده
افرین تا جایی ک میتونین وقت بخرین
چون بعدش با ش کنی
تایید کنید بره دیگه
وای پسر این رگولاتوری ها خبیی سوژه اند، فقط کافیه متن شکایت ftc رو بخونید، بقول مقاله وبسایت گیم اینداستری: اطلاعات ftc راجع به کال آو و دنیای گیم در حد اون پدر مادریه که یه چیزهایی با رد شدن و شنیدنه گاه به گاه و اتفاقی به حرف های فرزندانشان راجع به گیم فکر میکنند میدانند، ftc و رگولاتورها نع تنها راجع به دنیای گیم بی اطلاع اند بلکه خوده ftc مثل نقل و نبات دروغ میگه، اونموقع که به دروغ گفت مایکرو قول داده بوده به اروپا که از بتزدا چیزی انحصاری نکنه، که اروپا بیانیه داد و ftc رو رسوا کرد و کفت مایکروسافت هرگز وعده ایی اینچنینی به ما نداده، یا مثلا توو شکواییه ftc گفته شده در صنعت گیم اصطلاحی وجود دارد که به آن big4 گفته میشود، big4 (چهار گنده لات) شامل activision و ea games و ubisoft و take two. حالا نع تنها اصطلاحی به نام big4 در دنیای گیمینگ وجود ندارد و داره از خودش درمیاره (منبع مقاله گیمینگ اینداستری) بلکه با فرافکنی میخواد بگه جز این چهارتا ناشر تریپل ای نداریم، گویا تابحال اسمی از اسکوئرانیکس و بندای نامکو و امبریسر گروپ و غول دنیای گیم تنسنت نشنیده، به هر حال طبق نظر نود و نه درصد وکلا این شکایت نع تنها چیزی در چنته ندارد بلکه حتی غیر قانونی ست، در گذشته تابحال جلوی هیچ ادغام ورتیکال گرفته نشده. (ادغامی که دو کمپانی رقبای مستقیم نباشن
اینا تنظیم کننده رقابت نیستن بلکه از بین برنده رقابتن، همین کش مکش بیخودی که راه انداختن باعث شد کلی سونی و مایکرو از برنامه های خودشون عقب بیفتن، وگرنه تا الان هم سونی شوکیس بزرگشو برگزار کرده بود هم مایکرو برای گیمپس بهتر عمل میکرد و همینطور معرفی کلی بازی جدید برای ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ رو در برنامه خودش قرار میداد، لعنت به همشون واقعا، کاش حداقل یه ذره اطلاعات داشتن و رو حساب و کتاب حرف میزدن نه اینکه با دوزار شنیده هاشون بیان وسط ادعا کنن از رقابت تو صنعت گیم سر در میارن، امیدوارم با تایید و نهایی شدن این خرید یه تو دهنی حسابی به اینا بخوره و همینطور اونایی که به امید اینا نشستن تا خرید لغو بشه :))))
بابا بیخیال دبگه خسته شدیم یا رد کنید یا تایید دیگه حصوله نداریم
به امید لغو شدنش 👍
به امید فشاری که ۱۸ جولای میخوری👍🏻
از رو نمیری وقتی حتی سونی فن هم دیست میکنه؟
اون یدونه لایک واسه خودته داداش ؟
تایید شدنه این قرارداد در تجربه گیمرهای اکس باکس تغییری شگرف ایجاد میکنه، ولی تغییری در تجربه حال حاضر پلیر های پلی استیشن ایجاد نمیکنه، اکثر بازی های اکتیویژن لایوسرویس اند و انحصاری نمیشن و مثل همین الان بطور کامل برای پی اس منتشر میشن، پس تنها دلیل شما برای تایید نشدنه این قرارداد اینه که نمیخواین تجربه پلیرهای اکس باکس و ویندوز و اکس باکس بهتر بشه، اگر واقعا همینطوره که نمیدونم چی بگم دیگه
یه پیامی هم به اون ازیو فشاری بدید این بشر می‌گفت همه این ارگان ها شکایت کردن
بیا جواب بده اگه شکایت کردن پس چرا اعلام رای رو به تاخیر انداختن؟
چرا بازیای این ماه گیمپس مشخص نمیشن؟
انگار رفتن تعطیلات.یا واقعا این ماه مایکرو شوکیس داره
زخم شدیم بخدا بابا چرا هی تعویق میندازین خوب یا لغو کن یا تأیید
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick