به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، رضا شاعری رئیس اداره روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، با اشاره به اجرای طرح خدمت در سطح منطقه گفت: اجرای طرح خدمت در منطقه 17 که از 30 مهرماه لغایت 6 آبان ماه انجام شد، شامل خدمات و اقدامات گوناگون در حوزه های عمرانی، ترافیکی و خدمات شهری بود. هر چند خدمات عمرانی و آسفالت ریزی همچنان به قوت خود ادامه دارد.

وی افزود: با وجودی که منطقه۱۷ از نظر مساحت، کوچک، اما پرجمعیت است و بافت فرسوده و املاک ریزدانه دارد، از همین رو با بنابر تدابیر شهردار محترم منطقه، ان شاءالله پس از بازگشایی کارخانه ها و رفع آلودگی هوا، نهضت آسفالت معابر در منطقه 17 ادامه خواهد داشت.

شاعری با تاکید بر اینکه میزان آسفالت ریزی به صورت چشمگیری در منطقه 17 افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: طی این مدت تاکنون بالغ بر 18 هزار تن تراش و روکش آسفالت در سطح نواحی سه گانه منطقه اجرا شده است و از ابتدای سال تاکنون 37 هزار تن آسفالت در سطح محدوده اجرا شده، این در حالی است که طی هفت سال گذشته فقط 7 هزار و 380 تن در منطقه آسفالت ریزی شده بود.

وی تصریح کرد: معاونت های اجرایی منطقه در ایام اجرای طرح خدمت، به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات در سطح منطقه پرداختند.همکاران ما نیز در اداره روابط عمومی منطقه، همپای معاونت های اجرایی در جریان اجرای این طرح، زحمات و خدمات آنها را به صورت اخبار مکتوب، تصویری پوشش داده و بیش از 20 گزارش ویدیویی توسط این اداره در رسانه های رسمی و پلتفرم های مجازی انعکاس داده شده است. حالا پس از اتمام طرح خدمت، گزارشی از خدمات ارائه شده را در قالب اینفوگرافیک آماده کرده ایم.

رئیس اداره روابط عمومی شهرداری منطقه17، گفت: هر چند طرح خدمت به اتمام‌ رسیده است؛ اما با تدابیر شهردار محترم منطقه، همزمان با روز جهانی، طرح خدمت به توانیابان در سطح منطقه با شعار “این بار، خدمت به توانیابان” جهت خدمت به شهروندان توانیاب کلید خورد. این طرح در بخش های عمرانی و اجتماعی از قبیل ساماندهی بوستان ها، مناسب سازی مسیرهای منتهی به منازل توانیابان و ارائه خدمات رفاهی انجام شد.

به این مطلب امتیاز دهید

نوشته گزارش عملکرد طرح خدمت منطقه 17 در قالب اینفوگرافیک اولین بار در ساختمان آنلاین. پدیدار شد.

source
خرید شینگل

توسط mohtavaclick