یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دیابت بر روی پوست بدن هم عوارض می‌گذارد و همچنین می‌توان با استفاده از علائم پوستی فهمید قندخون بالا داریم.
دیابت بر روی پوست بدن هم عوارض می‌گذارد و همچنین می‌توان با استفاده از علائم پوستی فهمید قندخون بالا داریم.
در حال حاضر تقریباً ۴ میلیون نفر در بریتانیا تشخیص دیابت دارند، اما تخمین زده می شود که ۵۰۰ هزار نفر دیگر نیز به این بیماری مبتلا هستند که از ابتلا به آن اطلاعی ندارند. این ارقام توسط بنیاد دیابت و سلامتی منتشر شده است که همچنین می گوید از هر ۱۰ نفر مبتلا به دیابت ۹ نفر مبتلا به نوع ۲ هستند که در بسیاری از موارد قابل پیشگیری است.
به گفته NHS، دیابت نوع ۲ می تواند منجر به مشکلات سلامتی جدی مانند بیماری قلبی یا سکته شود. قند خون بالا می تواند باعث دیابت شود و اگر قند خون شما برای مدت طولانی بالا باشد، می‌تواند منجر به آسیب دائمی به بخش هایی از بدن مانند چشم ها، اعصاب، کلیه‌ها و رگ‌های خونی شود. تعدادی از علائم رایج دیابت بر روی پوست ظاهر می شود. اینها شامل پوست خشک و ترک خورده و همچنین علائم خاص‌تر است.
افراد مبتلا به دیابت ممکن است لکه های زرد، قرمز یا قهوه ای را روی پوست خود تجربه کنند. این پدیده ای به نام NLD است که روی ساق پا تأثیر می گذارد و به تدریج رخ می دهد. پوست این ناحیه ممکن است نازک و زخمی شود. هنگامی که بهبود می یابد، NLD می تواند یک جای قهوه‌ای باقی بماند.
علل NLD ناشناخته است، اما بیشتر افراد مبتلا به دیابت نوع ۱ را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی دیگر از مشکلات پوستی آن چیزی است که به عنوان درموپاتی دیابتی شناخته می شود، که به عنوان لکه های ساق پا هم شناخته می شود، این بیماری ضایعات گرد و برجسته ای را ایجاد می کند که می تواند به زخم تبدیل شود. بخشی از علائم دیابت بر روی پوست گره‌های کوچک و بزرگی در زیر پوست هستند که شبیه تاول‌های زیر پوستی می‌شوند. باز هم علت ناشناخته است.
راهنمای NHS نشان می دهد که اگر علائم اصلی دیابت را تجربه کردید، باید به پزشک عمومی مراجعه کنید:
احساس تشنگی شدید
ادرار کردن بیشتر از حد معمول، به خصوص در شب
احساس خستگی بسیار
کاهش وزن و از دست دادن حجم عضلانی
خارش اطراف آلت تناسلی یا واژن، یا دوره های مکرر برفک
بریدگی ها یا زخم هایی که به آرامی بهبود می یابند
تاری دید
گروه رسانه ای «عرشه» مجموعه ای خصوصی و غیر سیاسی است که تلاش می کند بصورت برخط و چاپی به همراه شما و برای شما “زندگی را جست وجو کند “. می خواهد به شما کمک کند با اطلاع و آگاهی و روایت صادقانه زیست اجتماعی “فردا را فرماندهی کنید”
گروه رسانه ای عرشه مسئولیتی در برابر محتوای نقل شده از منابع خبری دیگر ندارد. استفاده از اخبار و محتوای عرشه آنلاین با ذکر منبع مجاز است

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick