instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
استودیوی کانادایی Skybox Labs که پیش از این سابقه‌ی کار روی فرنچایزهای Halo و Minecraft را داشته به تازگی توسط غول فناوری چینی یعنی NetEase خریداری شده است.
NetEase Games استودیوی کانادایی Skybox Labs را با قیمت نامشخصی خریداری کرده است. این استودیو در سال 2011 تاسیس شده و در شهرهای ویکتوریا و برنابی قرار دارد. Skybox Labs دو بازی اریجینال را ساخته است؛ TASTEE: Lethal Tactics در سال 2016 و Stela در سال 2019. این استودیو هم‌چنین سابقه‌ی همکاری با استودیوی EA Sports و Xbox Game Studios را برای توسعه‌ی بازی‌های دیگر دارد.
این استودیو در حال حاضر مشغول کار بر روی Halo Infinite ،Minecraft و Fallout 76 به عنوان استودیوی پشتیبان است. Skybox Labs پیش از این هم روی سری Halo و چندین بازی از سری Age of Empires کار کرده بود. طبق اعلام رسمی NetEase این استودیو به صورت مستقل در شبکه‌ی NetEase Games و تحت رهبری سه موسس خود فعالیت خواهد کرد. یکی از این موسسان یعنی Shyang Kong در این مورد گفته:
ما تیمی از افراد مستعد، خلاق و مشتاق را ساخته‌ایم و با پیوستن به تیم NetEase Games قادر خواهیم بود تا به برنامه‌های خود برای خلق موقعیت‌های جدید سرعت ببخشیم. با دسترسی به منابع گسترده‌ی NetEase و سرویس‌های آن‌ها قادر خواهیم بود تا در کانادا به استودیوی بزرگ‌تری تبدیل شویم.
Skybox Labs جدیدترین استودیوی خریداری شده توسط غول فناوری و بازی چینی یعنی NetEase در سال‌های اخیر است. این شرکت پیش از این استودیوی سازنده‌ی No More Heroes یعنی Grasshopper Manufacture و Quantic Dream، استودیوی پاریسی سازنده‌ی بازی‌هایی مثل Heavy Rain و Detroit: Become Human، را خریداری کرده بود.
خالق فرنچایز Yakuza یعنی Toshihiro Nagoshi هم سال گذشته به این شرکت پیوست تا استودیوی خود با نام Nagoshi Studio را تاسیس کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
از این خبر ناراحت شدم 👎
یه لحظه قلبم وایساد فکر کردم موجانگ رو خریدن
استودیوی بانجی رو که سونی خرید و الان با حمایت سونی داره روی چن پروژه معرفی نشده کار میکنه که مطمئنن یکی از اونا انحصاری پلی استیشنه و نیاز شوتر سونی رو برآوورده میکنه.
این استودیو هم که از دست مایکرو در رفت…
مبارک netEase
تو اون مهد کودک بهت چی یاد میدن متن رو بخون!!!!
همه استدیو های پشتیبان مایکروسافت رو خریدن
یکی نیست جلو این چینی هارو بگیره!
عجیبه چینیا خیلی راحت هرچی بخوان میخرن کسیم کاریشون نداره
یه لحظه فکر کردم مایکرو موجانگ و ۳۴۳ رو فروخت 😐😐😆
تیتر جوری که ادم فکر میکنه 343 و موجانگ میگید
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick