یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
ملی‌پوش ژیمناستیک ایران گفت: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که طلسم مدال آوری را بشکنیم و بتوانیم در بازی‌های آسیایی مدال کسب کنیم. 
ملی‌پوش ژیمناستیک ایران اظهار امیدواری کرد طلسم مدال‌آوری در بازی‌های آسیایی بشکند.
به گزارش طرفداری، خردادماه سال جاری مهدی احمدکهنی، ژیمناست 25 ساله ایرانی با کسب رتبه دوازدهم مسابقات قهرمانی آسیا در قطر، سهمیه رقابت‌های جهانی را به دست آورد. بنا بود او به مسابقات قهرمانی جهان اعزام شود اما وضعیت نابه‌سامان و آشفته فدارسیون و رفت و آمد پیاپی سرپرست‌ها باعث شد مراحل ثبت نام او انجام نشود؛ بدین ترتیب سهمیه جهانی ژیمناستیک ایران به سادگی پرید.
در حال حاضر احمدکهنی به همراه 9 ژیمناست دیگر در اردوی تیم ملی حضور دارند و برای حضور در جام جهانی، کسب سهمیه المپیک و البته بازی‌های آسیایی هانگژو آماده می‌شوند.
مهدی احمد کهنی در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی ژیمناستیک اظهار داشت:
دومین مرحله اردوهای تیم ملی برای حضور در مسابقات جام جهانی و کسب سهمیه المپیک در حال برگزاری است. اولین مسابقه در آلمان بوده و مسابقات بعدی در باکو، دوحه و مصر خواهد بود. همین مسابقات در سال آینده هم برگزار می‌شود و امتیاز آنها برای کسب سهمیه المپیک مهم است.
ملی‌پوش ژیمناستیک افزود:
در حال حاضر ۱۰ نفر در اردوی تیم ملی حضور داریم. فکر می‌کنم دو مرحله دیگر اردو هم تا اعزام به جام جهانی آلمان داشته باشیم. بعد از این اردوها نفرات منتخب برای اعزام مشخص خواهند شد. شرایط خوبی است و امیدوارم بتوانیم به اوج آمادگی برسیم و در مسابقه اول که در آلمان خواهد بود نتیجه خوبی بگیریم. 
وی درباره کسب سهمیه المپیک و مسابقات قهرمانی جهان تصریح کرد:
در قهرمانی آسیا سهمیه مسابقات قهرمانی جهان را خواهیم گرفت. در مسابقات قهرمانی جهان هم سهمیه مستقیم المپیک پاریس توزیع می‌شود. در این مسابقات در هر وسیله سه سهمیه المپیک توزیع می‌شود. در جام‌های جهانی هم امتیاز ژیمناست‌ها جمع می شود و دو نفر اول رنکینگ هشت مسابقه می‌توانند سهمیه المپیک بگیرند. 
احمدکهنی در خصوص غیبت در مسابقات قبلی قهرمانی جهان با توجه به کسب سهمیه، به ایسنا گفت:
متاسفانه اعزام نشدم. شرایط بدی در فدراسیون وجود داشت. رییس نداشت و مشخص نبود طرف حساب من کیست. مدام تقصیرها را گردن این و آن انداختند. به هر حال امیدوارم هر چه زودتر شرایط فدراسیون درست و تکلیف ما مشخص شود. بلاتکلیفی سبب می شود دلسرد شویم و در تمرینات باانگیزه نباشیم.
ملی‌پوش ژیمناستیک در پاسخ به این پرسش که چقدر شانس کسب سهمیه المپیک در جام‌های جهانی وجود دارد، خاطرنشان کرد:
اگر در تمام مسابقات جام جهانی شرکت کنیم امید وجود دارد چون دو نفر سهمیه المپیک می‌گیرند احتمال برای ما زیاد خواهد بود. در دوره قبل المپیک فقط یک نفر از این طریق می توانست سهمیه بگیرد. حالا امید بیشتر شده اما باید بتوانیم در تمام مسابقات شرکت کنیم. اینکه برای آلمان ویزاها صادر شود و برای اعزام مشکلی نداشته باشیم یا در اعزام مسابقات سال آینده مشکلی نباشد مهم است. امید من برای کسب سهمیه خیلی زیاد است.
وی در خصوص کسب مدال آسیا و کسب سهمیه قهرمانی جهان گفت:
سال آینده با توجه به برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو احتمالا مسابقات قهرمانی آسیا برگزار نشود و به احتمال زیاد سهمیه قهرمانی جهان در همان بازی‌های آسیایی توزیع شود. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که طلسم مدال آوری را بشکنیم و بتوانیم در بازی‌های آسیایی مدال کسب کنیم. 
اخبار داغ
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick