یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بازیگران «رومئو و ژولیت» به دلیل کودک آزاری از کمپانی پارامونت پیکچرز شکایت کردند.
«الیویا هاسی» و «لئونارد وایتینگ» بازیگران اصلی فیلم «رومئو و ژولیت» (محصول ۱۹۶۸) از کمپانی فیلمسازی پارامونت به دلیل پخش تصاویر نیمه‌برهنه از آنان در این فیلم در زمانیکه زیر سن قانونی بوده‌اند، شکایت کردند.
هاسی و وایتینگ که در زمان ساخت فیلم، ۱۵ و ۱۶ ساله بوده‌اند در شکایت خود اعلام کرده‌اند که در طول ۵۵ سال گذشته استرس وفشارهای روحی روانی زیادی را بابت انتشار این تصاویر متحمل شده‌اند.
آنها از کمپانی پارامونت به خاطر بهره‌کشی جنسی از خود به عنوان دو بازیگر نوجوان تقاضای ۵۰۰ میلیون دلار غرامت کرده‌اند.
در این شکایت بیان شده است: «فرانکو زفیرلی» که در سال ۲۰۱۹ فوت کرده است به آن‌ها قول داده بود که هیچ صحنه برهنه‌ای در فیلم وجود نداشته باشد و پس از آن و در جریان ضبط، «هاسی» و «وایتینگ» را مجبور به این کار کرده است تا فیلمش خراب نشود.
«تورینو مارینوزی»، مدیر تجاری «هاسی» و «وایتینگ» گفته است: بین آن چه که به این دو نوجوان گفته شده و آن چه که عمل شده، متفاوت بوده است. این در حالی است که هر دو آن‌ها به فرانکو اعتماد کردند چراکه او دوستشان بود و حالا این اعتماد ازبین رفته است.
«سولومون گرسن»، وکیل این دو بازیگر در مصاحبه‌ای گفته است: «انتشار تصاویر برهنه کودکان و نوجوانان غیر قانونی است و نباید به نمایش گذاشته شود و درواقع، این دو، در دهه ۶۰، بچه‌های ساده لوحی بودند که نمی‌دانستند قرار است چه چیزی به آن‌ها ضربه بزند و ناگهان، آن‌ها زمانی که اصلاً انتظار نداشتند، مشهور شدند و به گونه‌ای مورد استثمار جنسی قرار گرفتند که نمی‌دانستند چگونه باید با این موضوع روبرو شوند.»
گروه رسانه ای «عرشه» مجموعه ای خصوصی و غیر سیاسی است که تلاش می کند بصورت برخط و چاپی به همراه شما و برای شما “زندگی را جست وجو کند “. می خواهد به شما کمک کند با اطلاع و آگاهی و روایت صادقانه زیست اجتماعی “فردا را فرماندهی کنید”
گروه رسانه ای عرشه مسئولیتی در برابر محتوای نقل شده از منابع خبری دیگر ندارد. استفاده از اخبار و محتوای عرشه آنلاین با ذکر منبع مجاز است

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick