یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
زوج آلمانی که از آوازهای خروس همسایه خسته شده شده بودند از صاحب آن شکایت کردند.
یک زوج سالخورده در آلمان قصد دارند تا صاحب خروسی را که بنا به گفته آن‌ها روزی ۲۰۰ بار آواز می‌خواند به دادگاه بکشانند. این زوج که که آواز‌های بیشمار این خروس را معادل شکنجه قلمداد می‌کردند تصمیم گرفتند تا از صاحب آن شکایت کنند. “فریدریچ ویلهِم” ۷۶ ساله و همسرش جوتا می‌گویند “ماگادا ” از ساعت ۸ صبح و بدون وقفه آواز می‌خواند.
 این زوج خواهان انتقال خروس از همسایگی خود در بادسالزوفلن در غرب آلمان هستند و خود را برای جلسه دادگاه آماده می‌کنند. فریدریچ در این باره به تلویزیون آلمان گفت: «ما نمی‌توانیم از باغچه خود لذت ببریم. ما نمی‌توانیم پنجره خانه خود را باز کنیم. این خروس تا ساعت ۸ صبح آواز نمی‌خواند، چون در لانه اش نگهداری می‌شود. اما پس از ساعت ۸ شروع به آواز خواندن می‌کند و تمام روز آواز می‌خواند، حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ بار. واقعا غیرقابل تحمل است.»
شکایت از خروس
جوتا، همسر فریدریچ در این باره می‌گوید: «سخت است در مورد شکنجه صحبت کنیم، اما واقعا این به نوعی شکنجه است.».
اما این در حالی است که “مایکل دی”، صاحب ۵۰ ساله مگادا می‌گوید نگه داشتن این خروس برای استفاده بهینه از مرغ هایش ضروری است. مایکل در سال ۲۰۱۸ تعداد پنج جوجه خرید و قصد داشت تا تخم آن‌ها را برداشت کند. اما معلوم شد یکی از جوجه‌ها خروس است و این خروس به سرعت شروع به عصبانی کردن همسایگان کرد.
پس از چندین سال تحمل آواز‌های این خروس، سرانجام طاقت فریدریچ و همسرش به پایان رسید و آن‌ها قرار است در دادگاه با صاحب مگادا رو به رو شوند. فریدریچ در پایان می‌گوید: «ما واقعا تلاش‌های زیادی را انجام دادیم. بچه‌های ما تلاش کردند، همسایگان تلاش کردند، اما همسایه ما خروسش را رها نمی‌کند؛ بنابراین یا باید با آن زندگی کنیم یا در دادگاه برنده شویم.»/باشگاه خبرنگاران
 
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick