یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
افرادی که ویژگی‌های کاریزماتیک دارند در تعامل و روابط اجتماعی خود بسیار موفق هستند و می‌توانند به راحتی با هر فردی ارتباط برقرار کنند.
به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، می‌دانیم که بسیاری از ما به دنبال سوال چگونه کاریزماتیک باشیم هستیم و دوست داریم همه ما را به عنوان فردی کاریزماتیک بشناسند اما برای رسیدن به آن باید قوانین و اصول را رعایت کنیم و همیشه پیرو آن باشیم. به عبارت دیگر باید عوامل کلیدی شخصیت کاریزماتیک را همواره رعایت کنیم.
در حین گوش دادن به سخنان فرد مقابل، همه توجه خود را هم متمرکز او کنید و اگر سوالی به ذهنتان آمد بپرسید. چک کردن تلفن همراه در زمان گفت و گو به دور از شخصیت کاریزماتیک است. افراد کاریزماتیک همواره در جلسه ها و گفت و گوها گوشی خود را سایلنت میکنند.
حالت بدن شما باعث ایجاد حس اطمینان در فرد مقابل می شود، سعی کنید همیشه صاف بایستید و محکم قدم بردارید شانه هایتان را پایین و صاف نگه دارید گودی کمر را حفظ کنید و سرتان را زیاد خم نکنید برای این کار نیاز به تمرین زیاد دارد.
توجه داشته باشید که در هنگام صحبت از صداها و کلمات ناکارآمد مانند  میدونی، راستش، به خدا، اها، اهوم استفاده نکنید، تا وضوح سخن شما بیشتر شود. زمانی که قرار است در یک جمع یا گروهی که تازه با آنها آشنا شده اید و یا بار اولتان است حتماً از قبل تمرین کنید. درباره موضوعاتی که اطلاعات کاملی و مطمئنی از آنها ندارید حرف نزنید.
سعی کنید همیشه با چهره‌ای شاداب حضور داشته باشید و لبخند بزنید. منظورمان از لبخند زدن، لبخند دندان نما و یا لبخند  ژکوند نیست بلکه لبخندی ملیح برای ایجاد احساس رضایت دیگران در برخورد با شما است.
زیباترین و مهمترین اسم از نظر هر فردی نام خود اوست، و در عین حال تاثیر گذارترین نیز هست. وقتی برای بار اول کسی را ملاقات می کنید و نام او را می‌شنوید؛ نام او را با بیان جملاتی مثل  سلام علی یا از دیدن تو خیلی خوشحال شدم علی، تکرار کنید و به خاطر داشته باشید که در پایان صحبت هم از اسم فرد مقابل استفاده کنید و سعی کنید هیچگاه اسمها را فراموش نکنید.
در مواقعی که با فردی در حال گفت‌ و گو هستید و یا کسی با شما سخن می‌گوید حتماً ارتباط چشمی را برقرار کنید که موجب می شود متوجه شوید که آیا پیام شما را درست فهمیده است یا خیر. در هنگام سخنرانی هم تماس چشمی را از یاد نبرید چرا که موجب احساس نزدیکی و صمیمیت حضار با شما می شود. یکی از مهم ترین موارد در پاسخ به سوال چگونه کاریزماتیک باشیم است.
انتهای پیام/
کپی رایت © کلیه حقوق متعلق به باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران – ایسکانیوز است
Copyright © 2022 Iran Student Correspondent Association. All rights reserved.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick