یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تعلیق دوچرخه‌سواری ایران نشر اکاذیب است و چنین چیزی صحت ندارد.
به گزارش ایسنا، رسول هاشم کندی در مورد حواشی برگزار نشدن انتخابات فدراسیون دوچرخه‌سواری و بحث تعلیق شدن فدراسیون بیان کرد: تعلیق موضوعی است که در رسانه مطرح می شود اما بدون منبع است و صحت ندارد. نمی‌دانم چگونه می‌گویند در حال تعلیق است و براساس کدام نامه، فدراسیون تعلیق شده است. به هیچ عنوان فدراسیون در حال تعلیق نیست و نشر اکاذیب است.
او ادامه داد: در مورد آقای حقی که می‌گویند نباید مربیگری می کرده است، غیر قانونی نبود و به واسطه شیطنت دوستان مجبور شدیم، نامه هایی به نادو و اتحادیه جهانی بدهیم و توضیح دهیم. مشکلی هم پیش نیامد و  آقای حقی کارت اتحادیه جهانی داشت و  موضوع را با اتحادیه جهانی حل کردیم. اسناد و نامه ها موجود است و هیچ خطر تعلیقی فدراسیون را تهدید نمی کند. خوشبختانه فضای کامپیوتر ما زیاد است و نیاز نیست که نامه‌ها را پاک کنیم!
قمری اسم کارمندان فدراسیون را به عنوان ورزشکار برای دریافت پاداش رد کرده
هاشم کندی در مورد نامه‌ای که خسرو قمری رییس پیشین فدراسیون به وزارت ورزش ارسال کرده است مبنی بر اینکه هاشم کندی در زمان مدیریت او مربی بوده و سرمربی نبوده است، تاکید کرد: جالب است کسی که خودش به عنوان اتهام دوپینگ سازمان یافته محروم است، ارتقای شغلی گرفته است. این فرد حق دخالت در دوچرخه‌سواری ندارد. همین نامه را فدراسیون جهانی ببیند، مشکل ساز می شود چون محروم است. این باعث تعجب من است موضوعی که به ۲۳ سال قبل است و زمانی که ۱۷ ساله بودم، شش ماه تعلیق شدم و این را پیدا کرده‌اند و علیه من پرونده‌سازی کردند. خود این فرد ساختمان فدراسیون را فروخته است و اسم کارمندان فدراسیون را به عنوان ورزشکار برای دریافت پاداش رد کرده است. چرا این مسائل را پاسخ نمی‌دهد. 
نامه جعل کرده‌اند که من نمی‌توانم رییس فدراسیون شوم
او ادامه داد: با کمال وقاحت علیه من نامه می‌زنند. آنها حتی نامه جعل کرده‌اند که من نمی‌توانم رییس فدراسیون شوم و نامه با امضای آقای کثیریان مسئول روابط بین الملل فدراسیون بود که فوت شده است.  الان هم می‌گویند من نمی‌توانم پست بین المللی بگیرم.  با کدام دانش و آگاهی این حرف را می زنند. مگر حقوق دان هستند؟ این هم مثل بقیه ادعا هایشان دروغ است. من مشکلی برای کسب کرسی بین‌المللی ندارم. قانونی که می گوید افراد سابقه دوپینگ دارند نمی‌توانند پست بین المللی بگیرند، از سال ۲۰۱۱ به بعد است و شامل حال من نمی شود و این قانون عطف به ما سبق نمی‌شود. از طرفی این آقایان نامه‌ای دریافت کرده اند که من نمی‌توانم پست بین المللی بگیرم و به استناد چند کارشناس بی سواد این حرف را می زنند.
یک کاندیدا یک سال و نیم دیگر بازنشسته می‌شود
هاشم کندی در مورد اینکه گفته می‌شود نفرات کاندیدای ریاست باید کارت اتحادیه جهانی داشته باشند، گفت:  در اساسنامه نوشته شده است کسی که احراز پست ریاست است باید حداقل یک سال کارت اتحادیه جهانی داشته باشد اما این نفرات که دنبال نامه زدن علیه من هستند به این موضوع اشاره نمی‌کنند و ما هم ورود نمی‌کنیم و می‌خواهیم مجمع خودش تصمیم بگیرد. ما الان تاوان دوران کوتاه سرپرستی را می‌دهیم که انتخابات فدراسیون بطور اشتباه برگزار و لغو شد چون سرپرست وقت فدراسیون به قوانین آشنایی نداشته است. هزاران موضوع دیگر است که به آن نمی پردازند. یک‌ کاندیدا یک سال و نیم دیگر بازنشسته می شود، چرا کسی به آن نمی پردازد؟
*اتحادیه جهانی به دلیل دوپینگ سازمان یافته توسط قمری جواب ما را نمی داد
سرپرست فدراسیون در مورد طولانی شدن مدت زمان برگزاری انتخابات فدراسیون گفت: هفت ماه ابتدای حضورم به عنوان سرپرست، پیگیر تایید اساسنامه فدراسیون بودم که به دلیل پرونده دوپینگ سازمان یافته رئیس وقت فدراسیون، اتحادیه جهانی به نامه های ما پاسخ نمی‌داد. پس از هفت ماه که شفاف سازی کردیم و با اقداماتی که انجام دادیم، برای اتحادیه جهانی محرز شد تیم آگاه بر سر کار آمده است. اقداماتی از ما خواستند که انجام دادیم. بعد از سفر صالحی امیری و وزیر به سوییس، روند تایید اساسنامه انجام شد و نام من به عنوان سرپرست در سایت اتحادیه جهانی ثبت شد. با وجود ایمیل های متعددی که از ایران زده شد اما اتحادیه جهانی در مورد شفاف بودن کار ما راستی آزمایی کرد و در نهایت اساسنامه تایید شد. سپس اقدامات داخلی برگزاری انتخابات را انجام دادیم.
او ادامه داد: من خدمت وزیر هم اقداماتی که انجام دادیم را به اطلاع رساندم. من یکم مهر ۱۴۰۰ فدراسیون را با ۷ میلیارد  تومان بدهی و  با دو مدال برنز و  در آستانه تعلیق تحویل گرفتم. الان دارم فدراسیونی را تحویل می دهم که اساسنامه اش تایید شده است و ۲۳ مدال بین المللی دارد.
*قمری بگوید اگر من در دوران مدیریتش سرمربی نبودم، پس چه کسی سرمربی بود
او در مورد اینکه به سوابق مدیریتی‌اش ایراد گرفته‌اند نیز تصریح کرد: من با سرپرستی حدود چهار سال رییس هیات بودم و یک سال و نیم هم سرپرست فدراسیون بودم. سرمربی تیم ملی بودم که برای آن هم داستان درست کردند. اگر من سرمربی نبودم آقای قمری بگوید چه کسی سرمربی بوده است؟ من در نامه خود عنوان کرده بودم که مربی اول بودم و اگر بالاتر از من مربی دیگری بود اسمش را بگویند و اگر فرد دیگری هست این شاهکار مدیریت آقای قمری بوده که عنوان نکرده است و تخلف کرده است. بعد از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ به من گفت نتیجه نگرفتیم به عنوان سرمربی مسئولیت را بر عهده بگیرم و من هم در حضور رسانه ها همین کار را کردم. الان چه چیزی شده است که الان می گوید نامه زده است که من سرمربی نبوده‌ام.
*در قوانین بین المللی مدت زمان برای سرپرستی تعیین نشده است
سرپرست فدراسیون در مورد اینکه می‌گویند مدت زمان سرپرستی او تمام شده است، تاکید کرد: این افراد آگاهی به قوانین ندارند. درست است قوانین داخلی می گوید مدت زمان سرپرستی شش ماه است اما در قوانین بین المللی چنین چیزی نیست و محدودیت زمانی نیست. من هم بخاطر این به عنوان سرپرست انتخاب شدم که نایب رییس بودم. اینکه انتخابات هم طول کشید مقصر من نیستم و خودم هم پیگیری کردم که زودتر برگزار شود.
*نامه‌های سازمان یافته به وزارت ورزش می‌زنند
هاشم کندی در پاسخ به این پرسش که با توجه به ایراد مدیریتی، وزارت ورزش تکلیف شما را برای حضور در انتخابات مشخص کرده است یا خیر؟ گفت: این هم یک موضوع دیگر است. الان می‌گویند انتخابات منتظر تعیین تکلیف در مورد یک نفر است این در حالی است که وزارت ورزش صلاحیت هیچ کسی را اعلام نکرده است. من واقعا از آقای پولادگر و فرهادیان تشکر می‌کنم چون دارند اذیت می‌شوند چون ادعاهای پوچ مطرح می شود که مجبور هستند بررسی کنند و نامه‌های سازمان یافته به وزارت ورزش می‌زنند. برخی‌ها چشم و گوش خود را بسته اند و بدون بررسی، ادعاهایی را مطرح  می‌کنند و نمی‌دانم که چه منافعی برای آنها دارد که چنین کاری می‌کنند. نامه هایی را منتشر می‌کنند که در سوابق فدراسیون دوچرخه‌سواری وجود ندارد. چگونه ممکن است که این نامه ها در فدراسیون موجود نباشد اما خود آن افراد هنوز داشته باشند.
او در مورد ایراد به اساسنامه فدراسیون گفت: می‌گویند اساسنامه فدراسیون ایراد دارد و اگر چنین چیزی است، ایمیل اتحادیه جهانی را از روی سایت فدراسیون بردارند و ایمیل بزنند و اساسنامه را ارسال کنند و بگویند این اساسنامه ایراد دارد. واقعا نمی‌دانم چرا چنین کارهایی می‌کنند و به هر چیزی متوسل می شوند.
*انتخابات کمیسیونها طبق دستورالعمل بوده است
او در مورد اعتراض هایی که به انتخابات کمیسیون ها شد نیز گفت: انتخابات ما براساس دستورالعمل وزارت با حضور ناظر وزارت ورزش برگزار شد. دوستان به دستورالعمل اعتراض داشتند که دیگر این دست ما نیست و دستورالعمل باید در جای دیگر اصلاح شود. مطابق دستورالعمل انتخابات کمیسیون ها را برگزار کردیم و نامه وزارت ورزش هم موجود است که نشان می‌دهد ما همانند فدراسیون‌های دیگر انتخابات کمیسیون ها را برگزار کرده‌ایم.
*می‌خواهند یک نفر که پنج سال رییس هیات یک رشته بی‌ربط با لیسانس جغرافیا بوده، رییس شود
هاشم کندی در مورد تایید صلاحیت مدیریتی او و اینکه گفته می شود یک سال و نیم سرمربیگری او محاسبه نشده است، تصریح کرد: برخی ها می‌خواهند که من تاییدصلاحیت مدیریتی نشوم اما من دو مرتبه تایید صلاحیت شده‌ام. آنها می‌خواهند یک نفر که پنج سال رییس هیات یک رشته ورزشی بی‌ربط با لیسانس جغرافیا بوده است، رییس شود اما من که استادیار دانشگاه با سوابق مرتبط با دوچرخه‌سواری هستم، رییس نشوم. این در حالی است که کمیسیون تطبیق سوابق را بررسی می کند و این کار را کرده است. من هم در نامه خودم نوشته ام مربی اول بوده ام. در قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی ۲۰۱۸  مسئولیت تیم را داشته‌ام. اگر کسی بالاتر از من بوده است، دوستان که سوابق فدراسیون را با خودشان به خانه برده‌اند، نگاه کنند و بگویند چه کسی سرمربی بوده است.
*قرار نیست مثل قبل همه کرسی ها را من بگیرم
هاشم کندی در مورد اینکه گفته می‌شود او به دلیل سابقه محکومیت نمی‌تواند برای کسب کرسی بین المللی اقدام کند، گفت: همانطور که گفتم این قانون شامل حال من نمی شود. از طرفی قرار نیست مانند دوران قبل همه کرسی‌های بین المللی را من بگیرم. افراد شاخص دیگری مانند قادر میزبانی و مجید ناصری را داریم که شناخته شده هستند. چرا نباید آنها را معرفی کنیم و من باید به دنبال تمام کرسی ها باشم؟ خودم بتوانم فدراسیون را با این شرایط اداره کنم کار بزرگی کرده‌ام.
*هیچ رییس هیاتی را برکنار  نکردم
سرپرست فدراسیون در مورد اینکه گفته می شود انتخابات هیئت ها را مهندسی کرده است، تصریح کرد: من هیچ رییس هیاتی را برکنار نکرده‌ام و اگر انتخابات هیاتی برگزار شده به این دلیل بوده که دوران چهار ساله ریاست آن هیات به پایان رسیده است و انتخاباتی هم که برگزار شده، تک کاندیدا بوده است.
*مجمع بگوید نباشم، می روم
او در پایان گفت: پافشاری من بخاطر این است که حقانیت خودم را ثابت کنم. چرا نباید بگذارند من در مجمع باشم. مجمع بگوید من نباشم با خوشحالی می‌روم اما اینکه حق را  ناحق کنند درست نیست‌. انصاف نیست مقابل کسانی که ناحق هستند تسلیم شوم. به عنوان تنها کاندیدای جامعه دوچرخه‌سواری تمام تلاشم را می‌کنم در این غیر این صورت خود جامعه دوچرخه‌سواری به من می‌گوید که کم آورده‌ام.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick