یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور اقدام موهن نشریه کاریکاتور فرانسوی را محکوم کرد و آن را مصداق توحش فرهنگی و فرصتی برای افزایش زمان آگاهی و افشای چهره واقعی آزادی لیبرالیِ ضد توده‌های مستضعف و ارزش‌های اصیل دانست.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید مجید امامی اظهار داشت: تاریخ فرهنگی و حافظه تاریخی جامعه نشان از نقش آفرینی ماندگار عالمان و مراجع دینی و فرهنگی در کنار مردم ایران است؛ مراجع و رهبرانی که به اتکای مردم و هم تجربه با مردم برای رهایی از قیدهای استعمار اروپایی و آزادی از استبداد مورد حمایت ایشان تلاش کرده، جنگیده و مانند مردم هزینه داده‌اند، بویژه که پس از انقلاب اسلامی عصاره علمف تقوا و روحانیت حوزوی شیعه در قالب رهبری نهضت و رهبری جمهوری اسلامی ایران خواب آرام را از چشم دشمنان ملت و جامعه و جغرافیای ایران گرفت.
وی گفت: توهین، بی‌ادبی و بی حیایی موحش یک نشریه در قالب کاریکاتور در فرانسه به عزیزترین عالم دینی امروز در جامعه شیعه نه تنها ذره ای از مرجعیت، محبت و اقتدار این رهبر مقتدر کم نکرده بلکه چهره واقعی دشمنان فرهنگ ایران اسلامی بویژه جریان های محروم از فرهنگ عفاف و زیست عفیفانه را به آزادگان داخل و خارج ایران نشان داد و چهره بی منطق شان را برملا کرد.
امامی تاکید کرد بی شک مخالفان جمهوری اسلامی ایران خود را پشت برخی از ابهامات جامعه و حکمرانی، به عنوان نمونه در پرونده حجاب و پوشش اجتماعی پنهان کرده‌اند و این یعنی با با همدلی و همگرایی بیشتر عمل کنیم و سخن بگوییم.
وی گفت: زیر این دستکش مخملی یک تاریخ جنایتکار و بد سابقه و فاقد عقلانیت گفت و گویی و ناتوان از رو در رویی است که به جای گفت و گو و بحث در موضوع مهم سبک زندگی عفیفانه به توهین و تحقیر و تمسخر ارزش‌ها و مهمترین دلبستگی‌های یک جامعه رو می آورد و اولین حقوق فرهنگی و اولیات تعامل فرهنگی را رعایت نمی‌کند و این سقوط عقلانیت و انسانیت در جامعه ای است که مهد مدرنیته بوده و نشان دهنده بن‌ بستها و ناتمام ماندن آرمان های مورد ادعای مدرنیته است.
۵۷۲۴۵
وقتی به دنبال بهترین پلتفرم‌ها برای برگزاری کلاس آنلاین می‌گردید،‌ احتمالا نام سرور ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن را هم در بین آن‌ها می‌بینید.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved
source
شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
سرگرمی خبری
علمی خبری
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick