یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
قهرمان سابق کشتی جهان و دارنده دو مدال المپیک را از محل کارش اخراج کردند!
بعد از بستن درِ زورخانه به روی قهرمان سابق کشتی جهان و المپیک، برادرش که او نیز قهرمان جهان و دارنده دو مدال نقره المپیک بوده را هم از کار برکنار کرده‌اند!
به گزارش طرفداری، هنوز بحث جلوگیری از ورود رسول خادم به زورخانه‌ای در قزوین داغ بود که خبر آمد برادرش هم از محل کار اخراج شده است. چند روز پیش رضا لایق دبیر سابق فدراسیون کشتی و مربی تیم ملی کشتی آزاد اعلام کرد خانواده شهید اسدی از قهرمان سابق کشتی جهان و المپیک دعوت کرده اما حراست فرمانداری و استانداری قزوین، او را به زورخانه راه نداده است.
در ادامه اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین با انتشار اطلاعیه‌ای مدعی شد رسول خادم با تصمیم شخصی به زورخانه نرفته است. البته طبق اعلام رسانه‌ها، رسول خادم به دلیل مواضع انتقادی‌اش به‌ویژه در اینستاگرام، در چند ماه گذشته تحت فشار قرار گرفته و گفته شده ممنوع‌الخروج و ممنوع‌المعامله است.
حالا یکی از رسانه‌ها نوشته دیگر عضو خانواده خادم یعنی «امیررضا» قهرمان جهان و دارنده دو مدال نقره المپیک همانند «رسول» در چند وقت گذشته در اینستاگرامش متن‌هایی انتقادی پیرامون شرایط موجود نوشته و به سرنوشتی مشابه دچار شده، با این تفاوت که او از محل کار خود اخراج شده است!
امیررضا خادم سابقه نمایندگی مجلس، معاونت پارلمانی و حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان و ریاست فدراسیون کشتی را در کارنامه دارد. او بعد از اتمام کار در وزارتخانه در هگتا (هلدینگ گردشگری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) مشغول به کار شده بود.
اعتمادآنلاین به نقل از یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، نوشت:
در حالی که سه ماه پیش حکم خادم به دلیل عملکرد قابل توجه در این نهاد به مدت چهار سال تمدید شده بود، چند روز پیش به یکباره حکم برکناری او صادر و خادم از این مجموعه کنار گذاشته شد! هرچند درباره اخراج امیررضا شفاف‌سازی درستی صورت نگرفته اما گویا این تصمیم به خاطر مواضع انتقادی او در چند وقت گذشته بوده است.
ظاهرا مسئله برکناری ناگهانی خادم تنها محدود به خودش هم نمی‌شود. روز دوشنبه هفته پیش در اقدامی ناگهانی سید علیرضا حسینی طباطبایی که مرداد امسال به عنوان مدیرعامل هگتا منصوب شده بود برکنار و حسین رمضانی به جای او منصوب شد. این منبع آگاه مدعی شده دلیل برکناری طباطبایی امتناع از امضا کردن صورت‌جلسه برکناری خادم بوده است.
طبق برخی شنیده‌ها، دو عضو دیگر هیات مدیره نیز در اعتراض به برکناری امیررضا خادم استعفا کرده‌اند. 
اخبار داغ
این راه لجبازی با اکثریت برای جلب نظر اقلیت، درنهایت به فروپاشی منجر می‌شه. این خط این نشون
خانواده خادم هر روز محبوب تر از روز قبل ❤❤
آزادی بیان موج میزنه !!!!
جمهوری اسلامی بچرخ تا بچرخیم! نوبت مردم هم میرسه! وقتی بانک ها و ادارات و صنایع تون برشکست شد میفهمید قدرت اتحاد مردم رو
پهلوان رسول خادم❤
هرچی بیشتر تلاش کنید این شخصیت ها بیشتر تو دل ما جا میشن
رسول که خودش استعفا داد!
نوبت عقده گشایی رسیده.درود به برادران خادم
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick