instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلم M3GAN در اولین هفته اکران خود روی پرده سینماها نتوانست خودش را به صدر جدول باکس آفیس برساند.
فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) چهارمین هفته اکران خود روی پرده سینماها را پشت سر گذاشت و این هفته با کسب فروش ۴۳ میلیون دلاری در داخل آمریکا، همچنان صدر جدول باکس آفیس را حفظ کرد.
این فیلم با فروش این هفته خودش توانست فروش کلی‌اش در داخل آمریکا را به رقم ۵۱۵ میلیون دلار برساند. این در حالی است که در این هفته در گیشه‌های بین‌المللی نیز ۱۳۲ میلیون دیگر را بدست آورد و فروش بین‌المللی خودش را به رقم یک میلیارد و ۱۹۳ میلیون دلار رساند.
با احتساب فروش داخلی و خارجی این فیلم می‌توان گفت که فیلم «آواتار ۲» در فروش جهانی خود از مرز یک میلیارد و ۷۰۸ میلیون دلار عبور کرده و به هفتمین فیلم پر فروش تاریخ سینما تبدیل شده است.
در رده دوم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم مگان (M3GAN) محصول کمپانی یونیورسال قرار دارد که در اولین هفته اکرانش در داخل آمریکا به فروش ۲۷٫۵ میلیون دلاری دست پیدا کرد. این فیلم در گیشه‌های بین‌المللی نیز به فروش ۱۴٫۸ میلیون دلار دست پیدا کرده که فروش جهانی اثر را در هفته اول به رقم ۴۲٫۳ میلیون دلار رسانده است.
انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو (Puss in Boots: The Last Wish) در سومین هفته اکرانش روی پرده سینماها به فروش ۱۲٫۴ میلیون دلار بسنده کرد و در جایگاه سوم جدول باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم تاکنون به فروش ۸۷ میلیون دلار در داخل آمریکا و ۱۱۰ میلیون دلار در خارج از آمریکا دست پیدا کرده که فروش جهانی آن را به رقم ۱۹۷ میلیون دلار رسانده است.
فیلم مردی به نام اتو (A Man Called Otto) اثری تازه از کمپانی سونی و با بازی تام هنکس در نقش اصلی به شمار می‌رود که دومین هفته اکرانش روی پرده سینماها را تجربه می‌کند و در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس قرار گرفته است.
این فیلم در دومین هفته اکران خود در داخل آمریکا به فروش ۳٫۷ میلیون دلاری رسید. این فیلم در خارج از آمریکا نیز تاکنون ۸٫۴ میلیون دلار فروش داشته تا فروش جهانی فیلم از مرز ۱۲ میلیون دلار عبور کند.
فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever) در نهمین هفته اکرانش در داخل آمریکا توانست ۳ میلیون دیگر بدست بیاورد و فروش کلی‌اش در داخل کشور را به رقم ۴۴۵ میلیون دلار برساند. این فیلم در رده پنجم جدول باکس آفیس قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید جدول کامل باکس آفیس هفته را مشاهده کنید.
منبع: ددلاین
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
جانم آواتار. امیدوارم رکورد قسمت اولتم بشکنی
خیلی به فیلمش اعتماد دارم جیمز وان معرکه فیلم میساز از فیلم آواتار خیلی سرتر با تیرکمون ربات میزنه😂
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick