instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
سریال درام و انیمیشنی Pantheon علی‌رغم این که برای پخش 2 فصل دیگر تایید شده بود اما از جدول پخش برنامه‌های شبکه AMC کنار گذاشته شد.
سریال انیمیشنی، درام و فانتزی Pantheon (پانتئون) که فصل نخست آن در 8 قسمت توسط کریگ سیلورستاین برای شبکه AMC تدارک دیده شده علی‌رغم این که برای 2 فصل دیگر تمدید گشته بود اما امروز به صورت رسمی توسط AMC لغو شد.
این مجموعه به آثاری همچون Invitation to a Bonfire و Demascus پیوسته که برای کاهش بار مالیاتی کنار گذاشته شده‌اند. این بار مالیاتی مبلغی حدود 400 میلیون دلار را شامل می‌شود که شبکه AMC را به گرفتن چنین تصمیمی وادار کرده است.
سریال Pantheon برای پخش راهی طولانی را طی کرده بود؛ زیرا در سال 2018 ایده ساخت آن مطرح شد و پروسه تولید فصل نخست آن 4 سال به طول انجامید. با این حال نکته امیدوار کننده در این است که فصل دوم آن کاملاً ساخته شده و شبکه AMC می‌تواند پخش آن را به شبکه یا سرویس استریم دیگری انتقال دهد. مسئله‌ای که بارها در قبال برخی دیگر از آثار آن‌ها نیز به وقوع پیوسته است.
سریال انیمیشنی Pantheon که از داستان‌های کوتاه کن لیو بهره گرفته بود، میزبان حضور صداپیشگانی همچون کیتی چانگ، آرون اکهارت و پل دینو بوده است که انتظار می‌رود پخش ادامه آن را شبکه دیگری بر عهده بگیرد.
منبع: ددلاین
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick