یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ملی‌پوشان هندبال ایران در آخرین دیدار تدارکاتی خود پیش از آغاز رقابتهای قهرمانی جهان مقابل کره جنوبی پرافتخارترین تیم قاره آسیا پیروز شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال ایران در آخرین دیدار تدارکاتی خود در کاتوویتس لهستان به مصاف کره‌جنوبی پرافتخارترین تیم قاره آسیا رفت و با نتیجه ۳۲ بر ۳۰ به پیروزی رسید. نیمه نخست این دیدار ۱۹ بر ۱۶ به سود ایران به اتمام رسید.
وسلین وویوویچ سرمربی تیم ملی در این دیدار که آخرین بازی تدارکاتی ایران پیش از حضور در بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهانی به شمار می‌آمد نقاط ضعف و قوت شاگردانش را مورد بررسی قرار داد و با وجود در اختیار نداشتن ۴ بازیکن کلیدی خود در پایان موفق به پیروزی مقابل حریف قدرتمند خود شد.
ملی‌پوشان ایران پیش از این در تورنمنت چهارجانبه کاتوویتس به مصاف تیم‌های ملی لهستان، بلژیک و مراکش رفته بودند.
تیم هندبال کره‌جنوبی هفت بار حضور در بازی‌های المپیک و کسب عنوان نایب قهرمانی این بازی‌ها را در کارنامه خود دارد. همچنین کره‌ای‌ها ۱۳ بار موفق به کسب سهمیه رقابت‌های قهرمانی جهان شده‌اند و بهترین عنوان کسب شده توسط این تیم در قهرمانی جهان، عنوان هشتم است.
کره ۱۸ بار در مسابقات قهرمانی آسیا حضور پیدا کرده که در این رقابت‌ها موفق به کسب ۹ عنوان قهرمانی، ۴ عنوان نایب قهرمانی و یک عنوان سومی شده است.
تیم هندبال کره‌جنوبی همچنین ۶ بار قهرمان بازی‌های آسیایی شده و یک نایب قهرمانی و دو مقام سومی نیز در این بازی‌ها کسب کرده است.
تیم ملی هندبال ایران ۲ بازیکن اصلی خود یعنی سید علیرضا موسوی و یونس آثاری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و ۲ بازیکن کلیدی دیگر تیم یعنی محمد رضا کاظمی و محمدرضا اورعی نیز به دلیل مشکل روادید این دیدار نرسیده‌اند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick