یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز پس از حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، گرت بیل امروز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای خداحافظی خود را از بازی‌های ملی و باشگاهی را اعلام کرد تا دیگر شاهد حضور او در مستطیل سبز نباشیم.
کاپیتان تیم ملی ولز که همراه با این تیم در جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل آمریکا، ایران و انگلیس به میدان رفت پس از شکستن رکوردهای مختلف فردی و تیمی از فوتبال خداحافظی کرد.
بیل که سابقه پوشیدن پیراهن تیم‌های ساوت همپتون، تاتنهام انگلیس، رئال مادرید اسپانیا و لس آنجلس آمریکا را در کارنامه دارد با پیراهن کهکشانی‌های اسپانیا توانست به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، لالیگا، کوپا دل ری، سوپرجام اروپا، جام باشگاه‌های جهان و… دست پیدا کند.
خداحافظی «گرت بیل» از دنیای فوتبال
او در بخشی از بیانیه خداحافظی اش که با امضای خود منتشر کرده است عنوان داشته: «حضور برای ۱۷ سال در بهترین لیگ‌های دنیا احساسی بسیار باور نکردنی دارد که نمی دانم چطور باید بیان کنم. من در این مسیر از خانواده ام و همسر و فرزندانم که همیشه کنارم بودند تشکر می‌کنم. برای من اولین بار حضور در ساوت همپتون اتفاق حرفه‌ای بود و آخرین تیمم هم لس انجلس بود که برای همه آرزوی موفقیت می‌کنم.»
حالا بیل که غیر از فوتبال علاقه خاصی به ورزش گلف داشته و با حضور مداوم در این ورزش حاشیه‌هایی را نیز چشیده بود بازنشسته شد تا با خیال راحت‌تری سراغ ورزش مورد علاقه اش برود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick