یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
شرکت ویرادیزل به عنوان زیر مجموعه گروه صنعتی ماموت در زمینه عرضه‌ محصولات کشنده، کامیون و کامیونت فعال است. این شرکت محصولات تجاری کامیون شاکمان، کشنده Y3 و کامیونت شاکمان با برند ویرا دیزل را عرضه می‌کند.
شرکت ویرا دیزل در همکاری با شرکت شانشی SQCV چین محصولات تجاری سنگین و نیمه‌سنگین را با برند ویرا و شاکمان را به صورت اختصاصی و به عنوان نماینده رسمی این برند مطرح چینی به بازار ایران عرضه نموده است. برند شاکمان به عنوان سومین تولید کننده خودروهای سنگین در بازار کشور چین شناخته می‌شود. این شرکت در تولید محصولات خود از بهترین قطعات، پیشرانه، سیستم انتقال قدرت و تکنولوژی پیشرفته روز استفاده نموده و در تامین قطعات با تامین‌کننده‌های مطرح جهانی همکاری دارد.
در بخش پیشرانه برند جهانی و مشهور CUMMINS و در بخش انتقال قدرت و جعبه دنده برند مطرح EATON در محصولات کشنده شاکمان ویرا دیزل به کار گرفته شده است. جعبه دنده برند ایتون در کشنده‌های شاکمان از لحاظ کیفیت در سطحی قرار دارد که شرکت ویرا دیزل در کنار 2 سال یا 200 هزار کیلومتر گارانتی برای کل محصول کشنده، 400 هزار کیلومتر گارانتی بدون محدودیت زمانی به صورت اضافه برای گیربکس این محصولات تجاری در نظر گرفته است.
در بخش ایمنی کشنده‌های شاکمان ویرا دیزل، ترمز موتور ساخت JACOBS آمریکا، ریتاردر محصول VOITH و سیستم ترمز از برند KNORR آلمان است و بخشی از تکنولوژی‌های دیگر بکار گرفته شده در تولید محصولات از برندهای مطرحی مانند ZF آلمان برای سیستم جعبه فرمان و MAN آلمان برای ساخت محورها، خریداری شده است.
شرکت ویرا دیزل برای خدمات‌رسانی هرچه بهتر و آسودگی خیال مشتریان خود، در فاز اول تعداد 5 نمایندگی رسمی را در شاهراه‌های اصلی افتتاح خواهد نمود و در سال آینده و فاز دوم توسعه شبکه نمایندگان، این تعداد تا 12 نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات ویرادیزل و شاکمان افزایش خواهد یافت.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick