یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مصاف تیم‌های پرسپولیس و ون‌پارس اصفهان در طول ۹۰ دقیقه برنده نداشت و این بازی به وقت‌های اضافه رفت.
به گزارش ایسنا، تیم‌های پرسپولیس و ون‌ پارس اصفهان از ساعت ۱۵ در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی در طول ۹۰ دقیقه با تساوی ۲ بر ۲ تمام شد و بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد.
گل‌ها: گئورگی گولسیانی (پنالتی) در دقیقه ۶۰ و مرتضی پورعلی‌گنجی در دقیقه ۷۷ برای پرسپولیس – ایمان کیانی در دقیقه ۱۰ و ابوذر صفرزاده در دقیقه ۶۶ برای ون پارس
کارت زرد: حسین فلاحیان از ون پارس
کارت قرمز:
ترکیب پرسپولیس: احمد گوهری، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی (امید عالیشاه ۴۶)، سروش رفیعی (وحدت هنانوف ۷۷)، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی، سینا اسدبیگی، وحید امیری، گئورگی گولسیانی، محمد عمری و سیامک نعمتی (مهدی عبدی ۴۶).
ترکیب ون پارس: احمد مهرابی، علی آزادمنش، محمد امینی، میثم جودکی، ایمان کیانی، حسین فلاحیان، ابوذر صفر زاده، محمدامین کاویانی (ایمان شوریابی ۶۴)، محمدرضا شیرزادی، رضا حبیب‌زاده و پوریا قشلاقی.
در دقیقه ۸ پرتاب اوت بلند بازیکن ون پارس به محوطه جریمه به دست علی نعمتی برخورد کرد و داور اعلام پنالتی کرد.
گل: در دقیقه ۱۰ ایمان کیانی از روی نقطه پنالتی توانست دروازه گوهری را باز کند. این در حالی بود که احمد گوهری به سمت توپ رفت اما موفق نشد ضربه کیانی را مهار کند.
در دقیقه ۱۶ مهدی ترابی با حرکت انفرادی خط دفاعی ون پارس را به هم ریخت و از زاویه بسته به سمت دروازه این تیم شوت زد که توپ با عبور از عرض محوطه جریمه به اوت رفت. در دقیقه ۱۸ محمد عمری این کار را تکرار کرد و این بار در موقعیت بهتر توپ را به تور کناره دروازه زد و نتوانست گلزنی کند.
در دقیقه ۲۶ باز هم محمد عمری در متن حمله پرسپولیس بود و شوت اون با واکنش خوب مهرابی به کرنر رفت. در دقیقه ۲۹ سینا اسدبیگی بهترین موقعیت را از دست داد و مقابل دروازه خالی از دروازه‌بان، توپ را به بیرون زد.
در دقیقه ۴۱ ترابی در متن حمله پرسپولیس بود که شوت فنی او توسط مهرابی وارد دروازه نشد. در دقیقه ۳+۴۵ توپ ارسالی به روی درواهز توسط مهرابی به صورت ناقص دفع شد و در ادامه شوت نعمتی به سمت دروازه با واکنش به موقع این دروازه‌بان به کرنر تبدیل شد.
۴۵+۴ سیامک نعمتی از گوشه محوطه جریمه به سمت دروازه ون پارس شوت زد که دروازه‌بان به کمک تیر دروازه توپ را به کرنر فرستاد.
در دقیقه ۵۰ شوت سروش رفیعی از فاصله بیش از ۳۰ متری با بدشانسی به نوک انگشتان مهرابی و دیرک دروازه ون پارس برخورد کرد و گل نشد.  در دقیقه ۵۴ باز هم مهرابی و دیرک دروازه ون پارس جلوی ورود شوت ترابی به دروازه را گرفت.
در دقیقه ۵۸ محمد عمری پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و با خطای بازیکن حریف زمین خورد تا داور به سرعت نقطه پنالتی را نشان دهد. نکته جالب توجه گلزنی اسماعیلی‌فر در این صحنه بود اما داور به سرعت سوت زد و اجازه نداد اسماعیلی‌فر از این موقعیت استفاده کند.
گل: در دقیقه ۶۰ گئورگی گولسیانی چهارمین گل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و بازی یک بر یک شد.
در دقیقه ۶۱ پرسپولیس باز هم تا آستانه زدن گل پیش رفت اما شوت ترابی به مدافعان حریف خورد به کرنر رفت. در دقیقه ۶۴ مهدی عبدی پشت سر مدافعان ون پارس صاحب توپ شد ولی با پاس بد خود به امید عالیشاه این موقعیت را از دست داد.
گل: در دقیقه ۶۶ ون پارس برخلاف جریان بازی به گل رسید. پاس در عرض محمد امینی به داخل محوطه شش قدم پرسپولیس با ضربه ابوذر صفرزاده به گل دوم تیم اصفهانی تبدیل شد.
در دقیقه ۷۴ پرسپولیس در شلوغ محوطه جریمه ون پارس صاحب توپ شد که این بار هم مهرابی روی توپ بازیکنان پرسپولیس اثر گذشت و ناجی دروازه تیمش شد.
گل: مرتضی پورعلی‌گنجی در دقیقه ۷۷ در شلوغی محوطه جریمه دروازه ون پارس را باز کرد. در ابتدا ضربه ایستگاهی پرسپولیس به دیرک دروازه خورد و در برگشت پورعلی‌گنجی دروازه را گشود.
در دقیقه ۸۰ شوت اسماعیلی‌فر به سمت دروازه توسط مهرابی دفع شد و دروازه ون‌پارس برای بار سوم باز نشد.
۹۰+۴ شوت وحید امیری در داخل محوطه جریمه با عبور از همه باز هم به دیرک دروازه خود و وارد دروازه نشد. یک دقیقه بعد مهدی ترابی در موقعیتی مساعد نتوانست گلزنی کند.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick