یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
باشگاه الهلال عربستان قصد دارد با پیشنهادی نجومی مسی را به خدمت بگیرد.
در روزهای اخیر و پس از انتقال کریستیانو رونالدو به باشگاه النصر عربستان شایعات مختلفی هم در خصوص انتقال لیونل مسی به این کشور مطرح شده است. گفته می‌شود باشگاه الهلال که رقیب النصر در لیگ عربستان به حساب می‌آید قصد دارد پس از پایان قرارداد مسی با پاری‌سن‌ژرمن در تابستان او را به خدمت بگیرد.
گزارش‌ها حاکی از آن است که الهلالی‌ها برای مسی پیشنهادی به مراتب بالاتر از رونالدو در نظر گرفته و قصد دارند با دستمزد سالیانه ۲۴۵ میلیون پوند او را به عربستان بکشانند. اتفاقی که مسی را بالاتر از رونالدو به پردرآمدترین ورزشکار جهان تبدیل می‌کند و او ۷۰ میلیون پوند بیش از رقیب پرتغالی خود دریافت خواهد کرد.
در این بین بسیاری از منابع مدعی شده‌اند که مسی با قهرمان لیگ ۱ فرانسه برای تمدید قرارداد به توافق شفاهی رسیده اما پیشنهاد جذاب الهلال ممکن است اوضاع را تغییر دهد.
مسی همچنین از قبل وارد همکاری با عربستانی شده و قراردادی ۲۵ میلیون پوندی برای ترویج گردشگری در این کشور امضا کرده است. با این حال و با وجود پول هنگفتی که در خاورمیانه به او پرداخت می‌شود، هنوز ماندن در PSG محتمل‌ترین اتفاق برای برنده هفت بار توپ طلا به حساب می‌آید.
او که فصل را با فرمی عالی آغاز کرده و به تازگی قهرمانی جام جهانی را هم به‌دست آورده طی ۲۰ بازی این فصل برای پاریسی‌ها ۱۳ گل زده و ۱۴ پاس گل داده است.
منبع: خبرآنلاین
درباره فردای اقتصاد
رسانه «فردای اقتصاد» با مأموریت نقش‌آفرینی در ساختن فردای ایران پا به عرصه وجود می‌گذارد و بر این باور است که آینده بهتر برای ایران در دسترس است. اما تحقق این رؤیا در گروی یک تحول بزرگ در جامعه و تحولی دیگر در کیفیت سیاستگذاری اقتصادی است و «فردای اقتصاد» مأموریت خود را معطوف به این دو تحول، تعریف کرده است: ترویج «فرهنگ ارزش‌آفرینی» و «اصول حکمرانی اقتصادی».
© 2022-2023 fardayeeghtesad.com. All Rights Reserved.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick