instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به گزارش رسانه‌ی Insider Gaming، توییت جدید استودیوی تویز فور باب (Toys For Bob) به احیای مجموعه‌ی قدیمی Spyro در سال 2023 اشاره دارد.
این استودیو که ساخت Spyro Reignited Trilogy و Crash Bandicoot 4: It’s About Time را هم در کارنامه دارد، در توییت اخیر خود به اخبار مهم و بزرگ برای سال 2023 اشاره کرد. تصویری از لوگوها و طرح‌های مفهومی مربوط به برنامه‌ی سال آینده و کارکنان استودیو نیز منتشر شد.
اگرچه بیش‌تر این تصاویر کارکنان استودیو را نشان می‌دهند، دو بازی نیز در میان آن‌ها جای دارند. یکی از آن‌ها Call of Duty و شخصیت گوست (Ghost) است و دیگری اشاره‌ای است به بیست و پنجمین سالگرد انتشار مجموعه‌ی Spyro.
عنوان Spyro the Dragon در سال 1998 برای پلی استیشن 1 منتشر شد و اکنون، 25 سال از آن زمان می‌گذرد. با حضور تصویری از این مجموعه در گوشه‌ی سمت چپ عکس منتشرشده، به نظر می‌رسد که تویز فور باب به انتشار خبری از Spyro در سال 2023 اشاره دارد. حال سوال این است که این خبر چه می‌تواند باشد.
این استودیو در مراسم گیم اواردز 2022 (The Game Awards) از نسخه‌ی فرعی Crash Bandicoot با نام Crash Team Rumble رونمایی کرد. بازیکنان در این بازی به گروه‌هایی چهار نفره تقسیم می‌شوند و بر سر جمع‌آوری Wumpa Fruit با یکدیگر رقابت می‌کنند.
محتمل‌ترین حدس ممکن برای 25 سالگی این مجموعه حضور شخصیت اسپایرو در بازی Crash Team Rumble است. با این حال، هواداران Spyro از انتظار خود برای نسخه‌ی چهارم سری یا حتی ریمستر عنوان The Legend of Spyro Trilogy می‌گویند. این مورد نیز جالب است که اسپایرو در تصویر یادشده که در صفحه‌ی توییتر و فیسبوک تویز فور باب منتشر شده، روی جریانی از 0 و 1 قرار گرفته است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سال ۲۰۲۳ سالی پر از پلتفرمرها از جمله کرش و اسپایرو و حتی شاید اسکای لندرز باشه !
به علاوه یک دی ال سی داستانی بزرگ !
جووون انحصاری مون 😂
من خودم فن بی طرفم اما بزار خرید نهایی بشه بعد بگو انحصاری
در صورت نهایی شدن قرارداد اکتیویژن این بازی و تمام بازی های اکتیویژن غیر از کالاف باید انحصاری کامل ایکس باکس بشن واقعا بعد نهایی شدن این قرارداد دریایی بازی قراره به گیم پس اضافه بشن و همچین کلی بازی میتونن برای ایکس‌ باکس بسازن چون تعداد کارمندهای اکتیویژن واقعا زیادن
یه نسخشم پلی ندادم ولی مجددا بسازنش شاید امتحان کردم
یادش بخیر
Spyro ps1
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick