instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
حالت روگ‌لایت بازی Hitman 3 که Freelancer نام دارد در تاریخ 6 بهمن (26 ژانویه) به صورت رایگان منتشر خواهد شد و در آن مأمور 47 به شکار اعضای Syndicate خواهد رفت.
استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) یک خانه‌تکانی کامل برای Hitman 3 در نظر و قصد دارد عنوان آن را نیز به Hitman World of Assassination تغییر دهد که دو بازی اول این فرنچایز را هم شامل خواهد شد. علاوه بر آن، یک حالت تازه به نام Freelancer نیز در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت که چاشنی روگ‌لایت را به تجربۀ این بازی خواهد افزود.
در ادامه می‌توانید تریلر سینمایی حالت Hitman Freelancer را دانلود یا تماشا کنید:
مأمور 47 در حالت Freelancer وارد مراحل زنجیره‌ای می‌شود تا اعضای Syndicate را از پا در آورد. یک Syndicate را انتخاب کنید، اعضای پایین‌رتبۀ آن را بیابید و در نهایت رویارویی نهایی (Showdown) با سردسته‌شان را با موفقیت پشت سر بگذارید. حین انجام Contract Missionها، می‌توانید سلاح و ابزار پیدا کنید و آن‌ها را بخرید یا با تکمیل چالش‌ها به آن‌ها دسترسی پیدا کنید (که پول بیشتری هم به جیب خواهید زد).
همچنین، پاداش Mastery دریافت خواهید کرد که سطوح جدیدی در Safehouse آزاد می‌کند و گزینه‌هایی چون قفسۀ لباس‌های مبدل، میدان تیر و دیگر آیتم‌های شخصی‌سازی را در اختیارتان قرار می‌دهد. اگر در یک Showdown شکست بخورید، باید کمپین را از نو آغاز کنید؛ یک Syndicate دیگر را انتخاب و دوباره شروع کنید.
حالت Hitman Freelancer از تاریخ 6 بهمن برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تکلیف کسانی که نسخه trilogy رو خریدن چیه؟
این قسمت به صورت آپدیت یا dlc براش میاد؟
حال میده هیتمن؟من از همون روزی که شماره یک سری جدیدش اومد،دو دلم تا امروز،هنوز هیچ کدوم نگرفتم،تا رو نسل هفت رو ۳۶۰ بازی کردم،بعد اون دیگه نه،چون امکاناتش خیلی زیاد شده،احساس سردرگمی بهم میده
خداییش بین همه‌ی سبک‌ها و ترندهای همه‌گیر که بقیه هم به بازی هاشون اضافه کردن مثل بتل رویال و…این روگ‌لایک یا روگ‌لایت از همه‌شون ایده‌ی بهتری بوده.
عالییییی
این سه‌گانه از بهترین صداپیشه‌ها برای دوبله کارکترهاش استفاده کرد. یکی از یکی بهتر و گوش‌نوازتر.
این که نسخه های یک و دو قراره جزیی از نسخه سه بشن یعنی قاعدتا باید برای اون دو نسخه آپگرید به نسل نهم هم بیاد ؟
کچل دوست داشتنیم 😍 نمیدونم چرا ولی حس میکنم مامور47 مرد زندگیه. ازینا ک شب بعد یه قتل تمیز با نون سنگک برمیگرده خونه
عشق کچل🤩
روگ لایت چی هست ؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick