یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

شرایط فروش تیارا مکث موتور اعلام شد. تیارا یک کراس اوور ۷ نفره بوده که در نمایشگاه خودرو تهران ۱۴۰۱ توسط مکث موتور یعنی بازوی آسیایی ماموت خودرو رونمایی شد و حال شرایط فروش نقدی تیارا برای دی ۱۴۰۱ اعلام شده است.
به گزارش خودروتک به نقل از اقتصاد آنلاین؛   شرایط فروش تیارا مکث موتور اعلام شد. تیارا یک کراس اوور ۷ نفره بوده که در نمایشگاه خودرو تهران ۱۴۰۱ توسط مکث موتور یعنی بازوی آسیایی ماموت خودرو رونمایی شد و حال شرایط فروش نقدی تیارا برای دی ۱۴۰۱ اعلام شده است.
مکث موتور اعلام کرده که کراس اوور تیارا در رنگ های سفید، مشکی و سرمه ای قابل سفارش است. شرایط فروش تیارا برای دی ماه ۱۴۰۱ به صورت نقدی و با قیمت قطعی بوده و موعد تحویل مکث تیارا به مشتریان ۳۰ روز کاری اعلام شده است.
قیمت تیارا مکث موتور (قیمت مکث تیارا) در شرایط  فروش دی ماه ۹۸۹ میلیون اعلام شده که مشتری باید ۹۸۴ میلیون تومان را در زمان ثبت نام واریز و یک چک به مبلغ ۵ میلیون تومان نیز به تاریخ یکسال پس از تحویل به مکث موتور بدهد. لازم به ذکر است بوده که شرایط فروش تیارا مکث موتور با قیمت قطعی بوده و جریمه تاخیر در تحویل این خودرو نیز ۱۲ درصد سالیانه اعلام شده است.
سند تیارا مکث موتور به مدت یکسال پس از تحویل خودرو به مشتری در رهن شرکت باقی می ماند. مبلغ واریزی به حساب شرکت مکث موتور صرفا باید از حساب مشتری باشد. در شرایط فروش مکث تیارا برای دی ماه ۱۴۰۱، هر کد ملی صرفا یکبار امکان ثبت نام داشته و ثبت نام افراد کمتر از ۱۸ سال و فاقد گواهینامه ممکن نیست.
برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش کراس اوور تیارا مکث موتور به وب سایت www.maxmotorco.com مراجعه کنید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick