instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
با توجه به اطلاعات جدید استیم (Steam)، به نظر می‌رسد که عنوان GTA Trilogy – Definitive Edition به زودی در این فروشگاه هم منتشر می‌شود.
این اطلاعات که از وبسایت Steamdb به دست آمده است نشان می‌دهد که راکستار گیمز (Rockstar Games) این بازی را برای انتشار در استیم آماده می‌کند. جزئیاتی از تغییرات احتمالی این نسخه در دست نیست. طبق اطلاعات یادشده، راکستار یک Steam Package که شامل سه نسخه‌ی Grand Theft Auto می‌شود را به ثبت رسانده است.
احتمال می‌رود که این شرکت خبر مذکور را به زودی اعلام کند. آخرین باری که عنوان GTA The Trilogy – Definitive Edition به‌روزرسانی دریافت کرد، 10 ژانویه 2023 (20 دی 1401) بود. همچنین، به تازگی کشف شد که فایل Engine.ini از فایل‌های نصب نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی در به‌روزرسانی 1.04.5، دارای تنظیمات استیم نیز هست.
هرچند که عرضه‌ی این بازی در استیم برای هواداران هیجان‌انگیز است، اما راکستار گیمز باید مواردی را پیش از انجام این کار بهبود ببخشد. با توجه به چیزی که تا کنون شاهد بودیم، اگر اصلاحات و تغییراتی بر این نسخه اعمال نشود، احتمال آنکه کاربران استیم از بازی انتقاد کنند، زیاد است.
به گفته‌ی سازندگان، به‌روزرسانی 1.06 که به تازگی برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شد، تغییراتی را بر گیمپلی بازی اعمال و برخی از ایرادهای آن را رفع می‌کند. حفظ ثبات عملکرد اجرایی نیز از دیگر اهداف این به‌روزرسانی است. همچنین، با توجه به پست اخیر رئیس استودیوی گرو استریت گیمز (Grove Street Games) یعنی توماس ویلیامسون (Thomas Williamson) در LinkedIn، به نظر می‌رسد که این استودیو دیگر مسئولیت توسعه‌ی این عنوان را بر عهده ندارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
متاسفانه استیم نسخه های کلاسیک این سه تا نسخه رو غیر قابل خرید کرده دقیقا مثل مکس پین 1و2
کرک بریز🗿
نکه خیلی منتظرن بخرنش فوقش کرکی میزنن نسخه های اوریجینالش حتی واسه موبایل هم پورت شده
همون اول که برا لانچر راک استار اومده بود یکی از رفقای خارجیم رفته بود خریده بود . وسطای بازی بود که بازی به مشکل خورد و بازی کلا از دسترس بازیکنا خارج شد بعد رفت کرکیشو دانلود کرد 😂
انصافاً سن آندریاس خوب بود
انصافا کلمه ی *خوب* برای gta sa کم لطفیه.
یک شاهکار بود و اگر خیلی آدم سخت گیری باشید می تونیم بگیم عالی بود.
تا جایی که من از کامنت ایشون دریافت کردم منظور ایشون ریمستر سن آندرس بود فکر کنم
من که بیشتر از هر بازی سن آندریاس رو دوست دارم
منظورم ریمسترشه
بازگشت همه به سوی لرد کبیر است
این بازی اگه از اول روی استیم میومد کاربرا با ری‌ویو منفی حسابی از خجالتش درمیومدن. یجورایی زرنگ بازی درآورد راکستار
آشغال ترین ریمستر تاریخ
فروش بی‌سابقه استیم در انگلیس 🤣
ردد هم نسخه زامبیش اونم اینطور بود
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick