یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
نقل قول منتشره از معاون رئیس جمهوری ایران در امور زنان و خانواده در خصوص اختصاص یارانه به چادر بازتاب های عجیبی در توییتر داشته است.
 نقل قول منتشره از معاون رئیس جمهوری ایران در امور زنان و خانواده در خصوص اختصاص یارانه به چادر بازتاب های عجیبی در توییتر داشته است.
برخی کاربران مدعی شدند انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده پیشنهاد داده تا دولت به بانوان چادری یارانه بدهد!
بررسی ها نشان می دهد منظور خانم خزعلی از اعطای یارانه به چادر، تسهیل تولید داخلی واردات پارچه چادری به عنوان یک کالای فرهنگی بوده است و آنچه با عنوان «چادر بپوشید و از دولت یارانه بگیرید» در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد.
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده می گوید: دولت طرحی در دست دارد که بر مبنای آن، چادر به عنوان کالای فرهنگی شناخته شود و یارانه به آن تعلق گیرد.
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده اعلام کرد: موضوع سبک زندگی ایرانی – اسلامی، هم در آموزش و پرورش و هم در طرح خانواده و جوانی جمعیت مطرح است اما به دلیل اهمیت آن نیازمند بررسی‌های بسیار در این حوزه است.
شرایط صندوق‌های بازنشستگی، چالش پیش‌ِ روی بازنشستگی زودتر از موعد است که خزعلی به آن اشاره کرد و یادآور شد که در بررسی بودجه هم به این مهم تأکید شده ولی در عمل به دلیل شرایط ویژه بودجه و صندوق‌ها، چندان تمایلی به بازنشستگی پیش از موعد وجود ندارد.
پوشش مناسب: موضوع لباس و پوشش مناسب طبق گفته عضو کابینه رئیسی، هم در شوراهای فرهنگی و هم در دولت مورد توجه بوده و طرحی در دست است که چادر به‌عنوان کالای فرهنگی شناخته شده و به آن یارانه تعلق گیرد تا پوشش مناسب با قیمت مناسب در اختیار افراد قرار داده شود.
خزعلی خاطرنشان کرد که پشتیبانی از تولیدی‌های استاندارد در زمینه حجاب هم تا حد زیادی انجام شده و ابراز میدواری کرد اثرات آن را به زودی در بازار ببینیم.
او البته بر این نکته هم تأکید کرد که باید از یک‌سو نسبت به نسل جوان کار فرهنگی انجام داد و از سوی دیگر بر مسأله تولید نظارت کرد.
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده از زنان هم خواست که در محیط خانواده و محیط‌های آموزشی تلاش کنند تا پوشش‌های هنجاری و استاندار سبک زندگی ایرانی و اسلامی را مورد توجه و ترغیب قرار دهند.
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick