instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلم Avatar: The Way Of Water توانسته در این مدت فروش جهانی خودش را در باکس آفیس به ۲ میلیارد دلار نزدیک کند.
به دنبال طوفان و برف در هفته گذشته و تعطیل شدن برخی از سینماها، این هفته در داخل آمریکا سینماها توانستند تا به فروش قابل توجهی دست پیدا کنند. در این میان، فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way Of Water) در پنجمین هفته اکرانش به فروش ۳۸٫۵ میلیون دلار دست پیدا کرد تا فروش کلی آن در داخل آمریکا به رقم ۵۷۰ میلیون دلار برسد.
با این فروش می‌توان گفت که فیلم «آواتار ۲» به سیزدهمین فیلم پرفروش تاریخ آمریکا تبدیل شده و با کسب فروش بیشتر در هفته‌های آینده می‌تواند به رده‌های بالاتر نیز برود. این فیلم در فروش این هفته خودش در خارج از آمریکا به رقم ۸۸٫۶ میلیون دلار دست پیدا کرد و فروش کلی بین‌المللی‌اش را به مبلغ یک میلیارد و ۳۳۱ میلیون دلار رساند.
فیلم «آواتار: راه آب» تاکنون به فروش جهانی یک میلیارد و ۸۹۴ میلیون دلار رسیده و هفتمین فیلم پرفروش تاریخ سینما شناخته می‌شود. در رده ششم این رده‌بندی نیز فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) با فروش جهانی یک میلیارد و ۹۲۱ میلیون دلار قرار دارد و این احتمال می‌رود که به زودی فیلم «آواتار ۲» از آن عبور کند.
فیلم مگان (M3GAN) در دومین هفته اکرانش روی پرده سینماها در داخل آمریکا توانست با کسب فروش ۲۱٫۲ میلیون دلار جایگاهش در رده دوم جدول باکس آفیس را تثبیت کند و فروش کلی داخلی‌اش را به رقم ۵۹٫۷ میلیون دلار نزدیک کند.
این فیلم در خارج از آمریکا نیز این هفته به فروش ۱۵٫۴ میلیون دلار دست پیدا کرد و فروش بین‌المللی خودش را به رقم ۳۴٫۲ میلیون دلار نزدیک کرد. با احتساب فروش داخلی و خارجی این اثر می‌توان فروش جهانی آن را پس از دو هفته مبلغ ۹۳/۹ میلیون دلار دانست.
در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته نیز انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو (Puss in Boots: Last Wish) قرار دارد. این اثر که چهارمین هفته اکرانش را سپری می‌کند، این هفته به فروش ۱۷٫۳ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد و فروش کلی‌اش را به رقم ۱۱۰ میلیون دلار رساند.
این هفته انیمیشن استودیو دریم‌ورکس در گیشه‌های بین‌المللی نیز به فروش ۱۹٫۸ میلیون دلاری دست پیدا کرد و فروش کلی بین‌المللی‌ش را به رقم ۱۴۱ میلیون دلار رساند تا در مجموع، به فروش جهانی ۲۵۱ میلیون دلار برسد.
فیلم مردی به نام اتو (A Man Called Otto) در سومین هفته حضورش روی پرده سینماهای داخل آمریکا به فروش ۱۵ میلیون دلاری بسنده کرد و در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم تاکنون ۲۱٫۲ میلیون دلار در گیشه‌های داخلی فروش داشته است.
در گیشه‌های بین‌المللی نیز این فیلم با بازی تام هنکس توانست این هفته فروش ۴٫۴ میلیون دلاری داشته باشد و فروشش را به رقم ۱۴٫۵ میلیون دلار نزدیک کند. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، فیلم «مردی به نام اتو» تاکنون به فروش جهانی ۳۵٫۷ میلیون دلار دست پیدا کرده است.
فیلم هواپیما (Plane) با بازی جرارد باتلر در نقش اصلی در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست به فروش ۱۱٫۶ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کند و در رده پنجم جدول باکس آفیس بایستد. فیلم House Party دیگر فیلم تازه اکران شده این هفته به شمار می‌رود که فروش داخلی ۴٫۵ میلیون دلاری داشته و در رده ششم جدول باکس آفیس قرار دارد.
در رده دهم جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم هندی Waltair Veeraya قرار دارد که در اولین هفته اکرانش به فروش یک میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرده است. در ادامه جدول کامل باکس آفیس را مشاهده می‌کنید.
منبع: ددلاین
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
این آواتار ترغیبم می‌کنه برم ببینمش
خیلی حرفیه که ی انیمیشن تو فروش هفتگی فقط دو رتبه از آواتار پایین تر باشه
خیلی خیلی حرفیه
حقشم هست دریم وورکس واقعا گل کاشه با این قسمت گربه چکمه پوش خیلی قشنگ بود هم از لحاظ آرت استایلو گرافیک هم داستان خلاقانه شخصیت پردازیا که دیگه بماند
البته ی حسیم بهم میگه این انیمیشن ی تو دهنی بزرگ بوده به دیزنی چون تا جایی که تونسته انیمیشنای دیزنی رو توش روست کرده😂
که البته از عادتای دریم وورکسه مثل کاری که تو شرک یک کرده بود شخصیت فارکوآد قیافش بدجور به یکی از کارمندای ارشد دیزنی شبیهه
پایان نهایی انیمیشن هم خبرای خیلی خوشی واسه طرفدارای قدیمی این کمپانی رو میرسونه(:
مرسی از دریم وورکس ایشالله با شرک بعدی غوغا کنی🙇🏻‍♂️👑
من همیشه اینو درباره انیمیشن ها گفتم و بازم میگم : مخاطب اصلی اینگونه فیلمهای انیمیشن بچه ها هستن و بچه هام با والدین و اغلب خانوادگی میرن فیلم رو تماشا میکنن، پس تعداد بلیت بیشتری هم نسبت به یک فیلمی که فقط مخاطب بزرگسال داره فروخته میشه. حالا بگذریم که بچه ها ممکنه به والدین پیله کنن تا مجدداً برای تماشای فیلم به سینما برن.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick