یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دختران تیم ملی هاکی روی یخ کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات کشورهای اسلامی مقتدرانه از سد تیم امارات گذشتند.
به گزارش خبرگزاری مهر، در مسابقات هاکی روی یخ کشورهای اسلامی که از روز شنبه به میزبانی تاتارستان آغاز شده است، دختران هاکی روی یخ کشورمان که روز گذشته و در اولین دیدار مغلوب تیم ملی کشور میزبان شده بودند، صبح امروز و در دومین دیدار خود با ارائه یک بازی حساب شده و دقیق توانستند ۴ بر یک از سد تیم امارات عبور کنند.
این دیدار که برای ملی پوشان ایران حکم صعود را داشت در تایم اول(بیست دقیقه نخست) با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید. ملی پوشان کشورمان در تایم دوم نتیجه را دو بر صفر کردند و در نهایت در پایان تایم سوم توانستند با نتیجه چهار بر یک تیم امارات را که پنج بازیکن روس نیز در اختیار داشت شکست داده و آماده دیدار با تیم ملی بحرین شوند.
اعظم سنائی، الهام مدیردهقان، صبا مظاهری، هاتیه آقامحمدی، دیبا فرزام نیا، دیانا فرزام نیا، زهرا رضایی، نگار خرم، مهدیه نوروزی، شبنم عرب، فاطمه شاهسوند، زهره حسنی، زهرا قاسمی، عسل حیدری، حدیث خلج، آذین قارونی، نکار ارجمند، فاطمه اسماعیلی، هلیا سوهانی ملی پوشان اعزامی ایران هستند که در این دیدار به میدان رفتند.
کاوه صدقی به عنوان سرمربی، اعظم سنایی مربی – بازیکن بانوان و اوویس حسن زاده به عنوان مدیر و کمک مربی تیم های ملی آقایان و بانوان ایران در بازیهای کشورهای اسلامی به میزبانی تاتارستان را همراهی می کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick