یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
سیمونه اینزاگی گفت تیمش از 10 بازی اخیر 8 پیروزی داشته و فکر می کند با وجود تمام مشکلات 1 سال و نیم اخیر اینتر، او و تیمش خوب کار کرده اند. 
از هفته هجدهم رقابت های سری آ ایتالیا، اینتر موفق شد با تک گل لائوتارو مارتینز در دقیقه 3، هلاس ورونا را شکست دهد. سیمونه اینزاگی پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:
ما پس از 120 دقیقه بازی در روز سه شنبه، به این بازی آمدیم اما تیم سرحال بود. زود گل زدیم و با وجود کمی تنش، منسجم و متمرکز بودیم و زیاد به دردسر نیفتادیم. چالهان اوعلو و بارلا خیلی فشار آوردند تا به بازی امروز برسند و کمی از بابت مشکل بدنی نگران بودم. تا دیروز وضعیت آنها معلوم نبود. مخیتاریان، گالیاردینی و اصلانی واقعا به ما کمک کردند. 
اینتر شانس های دیگری هم برای گلزنی داشت و همچنین مانند بازی قبل روی دو صحنه به داور معترض بود. شوت مخیتاریان در محوطه جریمه به دست ایساک هین برخورد کرد و داور و VAR تشخیص دادند که بدن او در موقعیت طبیعی بوده است. همچنین روی گل لائوتارو مارتینز، داور معتقد بود او مدافع حریف را هل داده است. اینتر همچنین به این موضوع معترض بود که هین و داویدوویژ باید کارت زرد دوم را در بازی می گرفتند.
سیمونه اینزاگی در مورد عملکرد تیمش گفت:
اینتر از 10 بازی اخیرش 8 پیروزی به دست آورده، 1 تساوی در روز شنبه مقابل مونتزا داشتیم و به یوونتوس باختیم. بنابراین تیم بسیار باثبات بوده است. موضوع این است که فرم و نتایج خوب ناپولی روی نظرات در مورد دیگر تیم ها تاثیر گذاشته است. ما باید بازی به بازی پیش برویم و امیدوار باشیم بازیکنان به فرم عالی خود برسند. 
آیا اینزاگی فکر می کند انتقادات به او بیش از حد تند است؟
این را من نباید بگویم. ابتدا به عنوان بازیکن و بعد مربی، ما برای مدت طولانی در این دنیا بوده ایم و می دانیم شرایط چگونه پیش می رود. با وجود تمام مشکلاتی که طی 1 سال و نیم اخیر داشته ایم، به لطف بازیکنان، باشگاه و هواداران خوب کار کرده ایم. 
اینتر آماده می شود تا چهارشنبه در عربستان سوپرجام ایتالیا را مقابل میلان برگزار کند:
فردا صبح خواهیم دید شرایط تیم چگونه است. در حال بررسی وضعیت لوکاکو هستیم اما فکر نمی کنم هندانوویچ و بروزوویچ به موقع برسند. 
اینتر فردا به عربستان می رود اما میلان همین امشب سفر کرد:
استراحت برای ورزشکاران مهم است. بنابراین ترجیح دادیم به این شکل برنامه بریزیم. 
 
اخبار داغ
اینتر میبره میلان رو توی سوپر جام
کاملا درست میگه. یووه اینتر و میلان در یک سطح بودند امسال ولی ناپلی خرجشو سوا کرده
اگه اینفصل پرسیچ رو بعلاوه سانچز و ویدال از دست نمیدادیم الان ما صدر جدول بودیم..فصل قبل اینتری که زیر دست اینزاکی بود چنان قشنگ بازی میکرد و قاطعانه تیمای بالای جدول رو شخم میزد هیچکس فکرشو نمیکرد اینفصل اینجای کار ده تا از صدرفاصله داشته باشیم..دیوانگی های اینزاگی هم مزید برعلته.بازی دادن به آچربی ای که لاتزیو اخراجش کرده..ده بازی اول پنج تا چهارتا شو باهخت فقط بخاطر بازی دادن به سمیر.‌فکر نمیکردم بعد اون مربیگری خوب فصل قبل اینفصل اینقدر حماقت کنه باز فصل قبل ده دقه اخرا وقتی سه تا جلو بودیم تعویضای عجیب میکرد ولی اونقدر گل زده بودیم که حریف ددسه تا میزد هم شکست نمیخوردیم ولی اینفصل کلا اوایل افتضاح بودچینشاش…وضعیت شخمی اقتصادی هم بدتر و بدتر کرده اوضاعمونو.‌تو دو فصل سیزده نیم میلیون خرید برا یه تیم که میخاد مدعی باشه جوکه.‌کی باورش میشه آخه تیمای دیگه همیجور بازیکن میخرن ما از بی پولی بازیکنا رو فسخ میکنیم..اینفصل رو باید بعنوان استراحت در نظر بگیرن مدیریت و هوادارا و بازیکنا
واقعیت اینه ناپل سطحش دقیقا شبیه سالهای قبلش هست شاید کمی بهتر اما ۳تیم شمالی گند زدن.
آینده:
احتمال بالای ۹۰ درصد ۳تیم به ناپل میرسن و سر جام خونریزی میشه.
هرکی قبول نداره سری به تاریخچه ناپل و رزومه اسپالتی بزنه .
ادم دوس داشتنی هستش بنظرم خوب هم کارکرده
ناپولی این فصل محشر شده
یه اتفاقی که افتاده اینه که میلان و اینتر و یوونتوس اینقدر امتیاز از دست دادن که طرفدارهای هر کدومشون با نگاه به جدول حس بدی ندارن چون میبینن فاصله ای با اون دو تا تیم ندارن … ولی واقعیت اینه که رتبه تیم ها گول زننده هست … هر سه تاشون دور از انتظار بودن … اینزاگی میتونه بگه که ۸ تا برد داشته ولی نمیتونه این رو پاک کنه که با چه وضعیتی به لاتزیو میلان رم اودینزه یوونتوس باخته … از اون طرف آلگری و پیولی هم باید مواخذه بشن …
ریدی
حق میگه. سطح ناپولی از سری ا بالاتره بخاطر مربی فوق العادشون
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick