instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
ناتالی پورتمن قرار است وظیفه راوی را در مستند Secrets of the Elephants ساخته جیمز کامرون را برعهده داشته باشد.
نشنال جئوگرافیک به تازگی تریلری را برای مستند اسرار فیل‌ها (Secrets of the Elephants) منتشر کرده است، مستندی که بخشی از مجموعه مستندهای برجسته و موفق Secrets Of ساخته جیمز کامرون محسوب می‌شود.
پخش این مستند چهار قسمتی تازه قرار است از تاریخ ۲۱ آوریل سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) از شبکه نشنال جئوگرافیک شروع شود و روز پس از آن نیز روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس عرضه خواهد شد.
مستند «اسرار فیل‌ها» بیننده‌ها را از آفریقا تا آسیا به سراسر جهان می‌برد و زندگی، احساسات و ارتباطات پیچیده زندگی فیل‌ها در مناطق مختلف را به نمایش در می‌آورد. بازیگر برنده جایزه اسکار ناتالی پورتمن راوی این مستند خواهد بود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای این مستند را مشاهده کنید.
مجموعه مستندهای Secrets of با مستند اسرار نهنگ‌ها (Secrets of the Whales) در سال ۲۰۲۱ میلادی کار خود را شروع کرد و حالا مستند «اسرار فیل‌ها» دومین اثر در این مجموعه به شمار می‌رود. جیمز کامرون قبلا تایید کرده که هر سال مستند جدیدی از این مجموعه منتشر خواهد شد که بخشی متفاوت از طبیعت را به نمایش در خواهد آورد. مستند بعدی این مجموعه، اسرار اختاپوس‎‌ها (Secrets of the Octopus) نام دارد.
مستند اسرار زنبورها (Secrets of the Bees) و مستند اسرار پنگوئن‌ها (Secrets of the Penguins) نیز از جمله دیگر مستندهای این مجموعه به شمار می‌روند که در سال‌های آینده ساخته خواهند شد.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
جیمز کامرون از خواب چند هزار ساله اش بیرون اومده و میتازه.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick