یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
امسال نمایشگاه توکیو اتو سالن و توکیو اوت دور شو به‌صورت هم‌زمان برگزار می‌شوند و لکسوس نیز با کانسپت های برجسته و جذابی در این دو رویداد خودرویی حضور یافته است.


لکسوس RZ به عنوان کراس اوور شاخص این برند به‌روزرسانی‌های متنوعی را تجربه کرده و هم‌اکنون طویل‌تر و پهن‌تر از نسخه استاندارد است. البته ارتقای سیستم تعلیق باعث می‌شود RZ حدود ۳۵ میلی‌متر کم ارتفاع‌تر از مدل استوک باشد. این خودروساز ژاپنی همچنین قطعات سفارشی را به سپرهای جلو و عقب اضافه کرده و اسپویلر کربنی و کاپوت جدید جزو دیگر تغییرات RZ هستند. RZ اسپرت کانسپت همچنین در بخش قوای محرکه نیز ارتقا یافته و دارای دو پیشرانه ۲۰۱ اسب بخاری برای اکسل‌های جلو و عقب است. نسخه استاندارد این خودرو از یک پیشرانه ۲۰۱ اسب بخاری در جلو و پیشرانه ۱۰۷ اسب بخاری در عقب استفاده می‌کنند. این برند همچنین چهار صندلی اسپرت را در کابین نصب کرده و بدنه نیز به رنگ سفید هاکوگین با عناصر آبی‌رنگ درآمده است.
لکسوس در سال ۲۰۲۱ از یک کانسپت با نام ROV رونمایی کرد، خودرویی که به قوای محرکه هیدروژنی مجهز بود. حالا ژاپنی‌ها در نمایشگاه توکیو از کانسپت ROV 2 رونمایی کرده‌اند و اگرچه این کانسپت کاملاً مشابه نمونه اولیه به نظر می‌رسد اما از نظر طراحی برخی تفاوت‌ها را به نمایش می‌گذارد. باگی اسپرت لکسوس در بخش جلو برخی بهبودها را تجربه کرده و سیستم تعلیق جدیدی نیز روی آن نصب شده است. این وسیله نقلیه هنوز هم از پیشرانه ۳ سیلندر ۱ لیتری با سوخت هیدروژن متراکم استفاده می‌کند.
دو خودروی دیگر لکسوس نیز در توکیو حضور دارند و برای ماجراجویی در بیراهه‌ها طراحی شده‌اند. این دو کانسپت برجسته با نام GX و RX اوت دور شناخته می‌شوند. RX کانسپت بر پایه مدل ۴۵۰h+ شکل گرفته و از دستگیره‌های درب مشکی، چراغ‌های LED، جلوپنجره تیره، فلاپ های آلومینیومی، گل پخش‌کن و رینگ‌های ۱۸ اینچی سود می‌برد. رنگ جدید این خودرو نیز با ROV کانسپت همخوانی دارد. کانسپت GX اوت دور نیز به سپر جلوی جدید، فلاپ های محافظ، وینچ، سیستم تعلیق ارتقا یافته و لاستیک‌های تویو اوپن کانتری مجهز شده است. از دیگر ویژگی‌های این خودروی مفهومی می‌توان به چادر سقفی شرکت یاکیما اشاره کرد. دیگر محصول لکسوس در این رویداد خودرویی LX600 حاضر در مسابقات باجا ۱۰۰۰ سال ۲۰۲۲ بوده است. خودروی یاد شده کاملاً برای آفرود آماده شده و دارای فنرهای پیچشی مسابقه‌ای و جذب‌کننده‌های شوک، لاستیک‌های هوی دیوتی و رول کیج فولادی است.
بردیا
عالی
علی
خیلی خوب و کاربردیه میشه در کلاس لوکس
MASOUD 0099
RX خیلی این رنگ بهش میاد 🔥🔥🔥
DoctoR
لاستیک های ROV از این جدیدایه
Amiro
رخشو دوست دارم هنوز اون اصالت ژاپنیش رو حفظ کرده 🇯🇵🤍♥️🤍
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick