یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در مسابقات ۲۴ ساعته‌ی دبی در سال ۲۰۲۳ تیم BMW M WRT موفق به کسب پیروزی شد. BMW M4 GT3 در پایانی هیجان انگیز موفق به این پیروزی شد. این اولین پیروزی BMW M4 GT3 و اولین پیروزی تیم بی‌ام‌و در مسابقات ۲۴ ساعته‌ی دبی از سال ۲۰۱۱ است. مقام سوم نیز به خودروی شماره‌ی ۴۶ رسید که یکی از رانندگان آن، والنتینو روسی قهرمان سابق رقابت‌های موتو جی پی بود.

پشت فرمان M4 GT3، تیم BMW M، جنس کلینگمن و دریس وانتور، در کنار محمد سعود فهد آل سعود، دیگو منچاکا و ژان باپتیست سیمنوئر قرار داشتند. ماشین شماره ۴۶ نیز توسط رانندگان BMW M Works شامل والنتینو روسی، ماکسیم مارتین و مکس هسه به همراه تیموتی ویل و شان گلائل هدایت می‌شد. این اولین سکو در رقابت های WRT برای والنتینو روسی بود.

خودروی برنده با شماره ی ۷ در ابتدار مسابقه را در رده ی ششم آغاز کرد، اما در طی مسابقه با یک استراتژی عالی توانست در نیم ساعت آخر مسابقه در رده ی اول قرار بگیرد. خوردوی شماره ی ۴۶ نیز مسابقه را از جایگاه هشتم آغاز نمود. در اوایل مسابقه نیز در بین سه خودروی برتر قرار گرفت، اما پس از دو ساعت و نیم به دلیل مایع‌هایی که بر روی سطح پیست قرار داشت، دچار حادثه شد و خودرو اسپین شد. خودروی شماره‌ی ۴۶ بعد از یک تیپ استاپ دوباره به مسابقه بازگشت و در نهایت به پله‌ی آخر سکو رسید.
پیست دوبی
بی‌ام‌و M4 GT3 شماره ۱۴ که توسط تیم دانمارکی پولسن موتور اسپورت رانده می‌شد نیز خوب عمل کرد اما در مراحل پایانی مسابقه مجبور به ترک رقابت شد.
در کلاس GT4 نیز خودروی جدید BMW M4 GT4 شروع موفقی را برای اولین فصل خود تجربه کرد. هر دو خودروی آنها موفق به کسب سکو شدند.
Amir mahdi @-1387
آفرین بی ام و
پیام
جانم BMW😍😈💪
Hitler
تبریک مخصوصا به والنتینو روسی.
مهران
عجب چیزی شده.لیاقتش رو داشت واقعا👌
و البته مهارت راننده
MASOUD 0099
احسنت 👏👏👏👏🔥🔥🔥
R@min
موتور جدید P58 با ۵۹۰ اسب حرفای زیادی داره.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick