یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دستگاه روئینگ مانند دستگاه تردمیل می باشد، که ورزشکاران برای رسیدن به تناسب اندام و تقویت عضلات از آن استفاده می کنند. روش کار با این دستگاه به گونه ای است، که دستگاه از یک زنجیر برای چرخاندن چرخ دنده که روی توپی قرار دارد استفاده می کند. روش کار با این دستگاه بسیار شبیه نحوه کار با دوچرخه است، زنجیره نیز به کابلی کششی متصل شده است که کاربرد وظیفه کشیدن و رها کردن آن را بر عهده دارد. همه دستگاه های روئینگ ممکن است طرح های مشابه ای داشته باشند، اما دارای نوع مقاومت متفاوت هستند، که به طور مستقیم بر تمرین شما تاثیر می گذارند. انواع مقاومت ها عبارتند از: مقاومت آب، مقاومت هوایی، مقاومت مغناطیسی، پیستون، مقاومت هیدرولیکی.
 
بسیاری از افراد از این نوع ورزش برای داشتن اندامی ایده آل استفاده می کنند، ورزش های هوازی تاثیر مستقیمی بر روی سلامت بدن دارند. اگر ورزش های هوازی به صورت دقیق و منظم انجام شوند، باعث می شود: استقامت بدن افزایش یابد، سیستم ایمنی بدن تقویت شود و همچینن در کاهش وزن بدن نیز تاثیر می گذارد، علاوه بر آن کیفیت خواب را نیز بهبود می بخشد.
با استفاده از این دستگاه و تمرین با آن گروه های عضلانی اصلی بدن درگیر می شوند، و همچنین باعث می شود ضربان قلب و اکسیژن مصرف افزایش یابد. این دستگاه با توجه به قابلیت تنظیم مقاومت به شما کمک می کند، به راحتی ضربان قلب خود را بالا برده و به آسانی به حالت اول برگردانید.
یکی از فواید این دستگاه، ورزش پایین تنه می باشد. اگرچه عضلات پایین تنه با این دستگاه کمتر درگیر می شوند. تمرین با دستگاه روئینگ عضلات ران، ساق و باسن را درگیر می کند، البته این پرورش زمانی رخ می دهد که شما به درستی جلسات تمرین را انجام دهید و بدنتان انعطاف پذیری بیشتری را داشته باشد. هنگام انجام تمرینات با این دستگاه ۶۰ درصد از همه عضلات پای شما درگیر می شود. به طور معمول این میزان بر روی پاها و پایین تنه ۲۰ درصد، بر روی عضلات دست ها ۲۰ درصد و ۲۰ درصد دیگر بر روی حس میانی بدن وارد می شود. اگر به طور دقیق و منظم این تمرینات را انجام دهید، عضلات پاهایتان زیبا و خوش اندام خواهند شد.
تمرینات منظم با این دستگاه سبب حجیم شدن عضله ها و سوزاندن کالری بیشتری می شود. و انرژی مصرفی را فوق العاده افزایش می دهد. استفاده از این دستگاه در مدت زمان یک ساعته به طور متوسط ۶۰۰ کالری را می سوزاند، بدون درگیر شدن بازوها بر روی یک دوچرخه ثابت؛ و هفتاد و هشت دقیقه زمان با ۶۰ تمرین با این دستگاه یکسان می باشد.
اگر می خواهید به تناسب اندام برسید همزمان با استفاده از این دستگاه و ترکیب تمرین مداوم، رژیم متعادل و مصرف غذای سالم را در برنامه خود قرار دهید.
16
دستگاه روئینگ کانسپت دستگاه کم خطری است، این دستگاه قادر است بیشترین فشار را بر روی عضلات وارد کند بدون اینکه آسیبی به بدن برساند. یکی از دلایل محبوبیت این دستگاه، امکان آسیب دیدگی بسیار پایین آن می باشد. افراد زیادی تا قبل از آشنایی  با این دستگاه برای کاهش وزن و انجام ورزش های هوازی می دویدند.
اما با شناختن این دستگاه توانسته اند، بدون داشتن دغدغه آسیب دیدگی در عضلات پا و مفاصل به راحتی به تمرینات خود بپردازند و به نتیجه دلخواه نیز برسند.
ساختار طراحی شده برای دستگاه روئینگ به گونه ای است که باعث می شود شما با دغدغه ای کمتر بیشتر ورزش کنید. این ویژگی دستگاه روئینگ به ویژه برای افرادی که به دنبال سوزاندن چربی هستند اما حضور مستمر و منظم در باشگاه یا پیاده روی های طولانی روزانه را ندارند، بسیار اهمیت دارد.
این موضوع به دلیل سبک تمرینات و طراحی دستگاه روئینگ بوده که به آن ایجاد تحرک هم مرکز می گویند. در این میان لازم است بدانید که اکثر تمرینات قدرتی از نوع طولی یا پیرامونی بوده، که به زبان ساده تر فشار و کشش در طول عضلات است. اما از مهم ترین تاثیرات تمرین با دستگاه روئینگ می توان به درگیری حداقلی و در برد کوتاه ماهیچه ها اشاره کرد.
این موضوع باعث می شود تا در پایان تمرین نه تنها احساس آسیب دیدگی نداشته باشید، بلکه درد های مرسوم در ماهیچه ها را نیز تجربه نکنید.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick