یک سایت دیگر با وردپرس فارسیپیشرانه – بر اساس گزارش عملکرد تایرسازان بزرگ کشور طی ۹ ماهه امسال، در مجموع ۲۱۷ و ۳۲۳ تن تایر(کل تایر تولیدی کشور) معادل ۳۳ میلیون و ۵۱۵ هزار و ۱۱۵ حلقه تولید شده است.
پیشرانه – بر اساس گزارش عملکرد تایرسازان بزرگ کشور طی ۹ ماهه امسال، در مجموع ۲۱۷ و ۳۲۳ تن تایر(کل تایر تولیدی کشور) معادل ۳۳ میلیون و ۵۱۵ هزار و ۱۱۵ حلقه تولید شده است.
به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، میزان تولید تایر در ۹ ماهه سال گذشته برابر ۲۱۵ هزار و ۹۱۲ تن (معادل ۳۴ میلیون و ۹۸۱ هزار و ۵۰۳ حلقه) ثبت شده است؛ بر این اساس مجمموع تولید تایر کشور در مدت مذکور سال جاری به لحاظ وزنی یک درصد بیشتر شده اما از منظر تعداد حلقه‌ها چهار درصد افت کرده است.اما این در حالیست که تولید کل تایر خودروهای کشور طی ۹ ماهه امسال، ۱۹۶ هزار و ۲۳۸ تن تایر انواع خودرو معادل ۱۸ میلیون و ۴۲۰ هزار و ۸۷۶ تن در مجموع ۹ ماهه امسال تولید شده که نسبت به ۱۹۴ هزار و ۷۱۵ تن (۱۸ میلیون و ۳۷ هزار و ۷۵۵ حلقه) تولیدی در مجموع ۹ ماهه ۱۴۰۰، به لحاظ وزنی یک درصد و به لحاظ تعدادی دو درصد بیشتر شده است.
تولید تایر وانتی در این مقایسه آماری، هم از منظر تعدادی و هم از لحاظ وزنی، ۹ درصد کمتر شده است. تولید این تایرها از ۲۰ هزار و ۷۳۱ تن (یک میلیون و ۳۱۶ هزار و ۲۶۴ حلقه) در مجموع ۹ ماهه نخست سال گذشته به ۱۸ هزار و ۸۲۳ تن (یک میلیون و ۲۰۲ هزار و ۶۵۸ حلقه) در مجموع ۹ ماهه ابتدایی ۱۴۰۱ رسیده است.همچنین تولید تایرهای باری و اتوبوسی در مدت مذکور سال جاری هم ۹ درصد (هم وزنی و هم تعدادی) نسبت به مجموع تولید این تایرها در مدت مشابه سال گذشته کمتر شده است. در ۹ ماهه ۱۴۰۱ حدود ۳۸ هزار و ۳۵۵ تن تایر باری و اتوبوسی معادل ۵۸۵ هزار و ۳۵۱ حلقه تولید شده است. این در حالیست که در مدت مشابه سال گذشته آمار تولید این تایرها ۴۲ هزار و ۴۶ تن برابر ۶۴۲ هزار و ۸۸۹ حلقه ثبت شده است.تولید تایرهای کشاورزی نیز در مجموع ۹ ماهه با افت ۱۱ درصدی به‌لحاظ وزنی به ۱۳ هزار و ۹۵۸ تن (تولید ۱۵ هزار و ۶۲۱ تن تایر کشاورزی در ۹ ماهه ۱۴۰۰) رسیده است. این میزان برابر ۳۶۰ هزار و ۸۵ حلقه است که نسبت به ۳۸۵ هزار و ۲۱۴ حلقه تولیدی در مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افت را تجربه کرده است.بیشترین افت تولید تایرها در این مقایسه میزان تولید تایرها را تایرهای راه‌سازی و صنعتی به خود اختصاص داده‌اند.از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان آذر ماه ۳۱۵۸ تن، معادل ۲۸ هزار و ۸۸ حلقه تایر راه‌سازی و صنعتی در کشور تولید شده که به‌نسبت ۳۷۲۱ تن معادل ۳۵ هزار و ۵۸۵ حلقه تولیدی در مجموع ۹ ماهه ۱۴۰۰ به‌ترتیب به لحاظ وزنی ۱۵ درصد و از منظر تعدادی ۲۱ درصد افت تولید را در کارنامه عملکرد ۹ ماهه تایرسازان ثبت کرده‌اند./ایسنا
پست قبلی

تولید ۳۵ درصد محصولات ایران خودرو با موتور پرقدرت جدید
کاروان محصولات بهمن به کرمان می‌رود
بازار تایر در دست واردکنندگان
قیمت گذاری کنونی مبتنی بر شاخص‌های قیمتی دهه هشتاد است

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین سایپا
تست و بررسی
از سوی «پیشرانه» و برای نخستین بار منتشر شد
تست و بررسی ماشین KMC J7 در شب
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تنظیم و تعویض لنت‌های عقب کاسه‌ای
معرفی تصویری سایپا شاهین
قیمت سایپا شاهین چه قدر خواهد بود؟
گارانتی خودرو و نکاتی بسیار مهم درباره آن!
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تعویض لنت جلو خودرو پراید
تعمیر و نگهداری
تایرهای تابستانی، چهار فصل و زمستانی. تفاوت ها، قابلیت ها و کاربردها
سوپرشارژر و توربوشارژر چه عملکردی داشته و چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟
پیشرانه با تنفس مضاعف
بررسی عواملی که منجر به جوش آوردن پیشرانه می‌شود
وقتی پیشرانه جوشی می‌شود!
۶ اقدام اساسی برای سالم نگه داشتن خودرو
دلایل استارت نخوردن خودرو
تنظیم موتور خودرو چه زمانی لازم است؟
تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین مایلیم تجربیات، دانسته‌ها و نظرات شما را که برای همگی ما مفید و راه‌گشاست، بدانیم.
افتخار می‌کنیم که همراه ما هستید.
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تنظیم و تعویض لنت‌های عقب کاسه‌ای
معرفی تصویری سایپا شاهین
اخبار داخلی

اولین عرضه پیکاپ فوتون بنزینی…
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
بورس کالا به واقعی شدن قیمت خودرو…
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از برنامه سال آینده این خودروساز خبر داد
تولید ۳۵ درصد محصولات ایران خودرو…
کاروان محصولات بهمن به کرمان می‌رود
«پیشرانه» گزارش می دهد:
بازار تایر در دست واردکنندگان
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick