instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
یک گزارش جدید بیان می‌کند که شرکت یوبیسافت چند پروژه خود را به دلیل آن که مطابق خواسته گیمرها نبوده‌اند، لغو کرده است و ظاهراً در میان این بازی‌ها چند عنوان بتل رویال دیده می‌شود.
ارزش سهام شرکت فرانسوی یوبیسافت (Ubisoft) اخیراً به پایین‌ترین حد خود در 8 سال گذشته رسیده است و بر اساس اخبار اخیر، دلیل خوبی برای آن وجود دارد. این شرکت طی چند ماه گذشتهساخت چند بازی خود را لغو کرده است که بسیاری از آن‌ها معرفی نشده‌اند. از طرف دیگر، برخی از عناوین یوبیسافت مانند بازی Skull and Bones با تاخیر مواجه شدند و حتی عناوین مهمی که منتشر شده‌اند، از نظر تجاری کمتر از حد انتظار ظاهر شدند.
گزارش جدید سایت Insider Gaming دلیل لغو برخی از بازی‌ها و تاخیر در انتشار عناوین یوبیسافت را بیان کرده است. این گزارش از چند کارمند فعلی و سابق شرکت مذکور به عنوان منابع خود نام می‌برد و بیان می‌کند که بسیاری از بازی‌های معرفی نشده که توسط یوبیسافت لغو شده‌اند، به دلیل آنچه که خواسته گیمرها نبوده است، کنار گذاشته شدند.
یکی از کارمندان اظهار داشته است که یوبیسافت در مقطعی چندین عنوان بتل رویال در دست توسعه داشته است، اما مشخص نیست که چه تعداد از آن‌ها هنوز در حال توسعه هستند و چه تعداد از آن‌ها لغو شده‌اند.
دنبال کردن ترندها و تلاش برای سرمایه‌گذاری بر روی سبک‌های سودآور تجاری به نیروی محرکه استراتژی یوبی‌سافت در سال‌های اخیر تبدیل شده است، اما این شرکت در این زمینه موفق نشده است. بازی بتل رویال رایگان Hyper Scape در سال 2020 عرضه شد و نتوانست انتظارات این شرکت را برآورده کند و سرانجام سرورهای آن سال گذشته بسته شدند. یوبیسافت در سال 2021 از یکی دیگر از بازی‌های شوتر رایگان بتل رویال به نام Ghost Recon Frontline رونمایی کرد، این بازی پس ار رونمایی با استقبال بسیار منفی مواجه گردید و مدتی بعد ساخت آن لغو شد.
یوبیسافت در حال حاضر چند بازی چندنفره رقابتی در دست توسعه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به عناوین XDefiant، The Division Heartland، Project Q و Project U اشاره کرد.
به نظر می‌رسد این گزارش جدید نشان می‌دهد که یوبیسافت در خصوص تاخیر در انتشار عناوین خود گام‌هایی را در جهت مثبت برداشته است. ظاهراً دلیل اصلی تاخیر در انتشار بازی‌ها این بوده است که زمان بیشتری برای توسعه به آن‌ها داده شده و اطمینان حاصل شود که آن‌ها به عنوان محصولاتی با کیفیت بالاتر عرضه می‌شوند.
با این اوصاف، به نظر می‌رسد یوبیسافت بازی‌های زیادی در دست ساخت دارد که چندین سال از عرضه‌ی آن‌ها گذشته است و همچنین احتمال تاخیرهای بیشتری نیز وجود دارد. به عنوان مثال، یکی از بازی‌های لایو سرویس این شرکت از سال ۲۰۱۹ در دست ساخت بوده است، اما انتظار نمی‌رود که زودتر از سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ منتشر شود. در همین راستا، کمپانی مذکور ظاهراً چند بازی دیگر در دست توسعه دارد که برای انتشار در سال 2027 یا بعد از آن برنامه‌ریزی شده‌اند.
یوبیسافت قصد دارد بازی‌های Assassin’s Creed Mirage و Avatar: Frontiers of Pandora را در سال جاری میلادی منتشر کند و انتظار دارد دو عنوان اشاره شده عملکرد خوبی را برجای بگذارند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چرا کونامی و یوبیسافت زدن تو خطه چند تا چند تا ؟ رد دادن ؟
+ آره یکم رد دادن
_ چون کاملا رد دادن
(ممنون میشم اگه در نظر سنجی شرکت کنین . نتیجش برام خیلی مهمه)
ببین داداش این نظرسنجی دارای عمیق‌ترین پیچیدگی‌هاست معلومه قصد داری بازیمون بدی خیلی نامردی
کیلویی میسازن شاید یکیش خوب شد
این شرکت خیلی افت شدیدی داشت،به شخصه هیچ وقت فکر نمی کردم یوبی سافت دچار این بحران بشه!!با خیلی از بازیاش خاطره دارم متاسفانه بهترین بازی که(جدیدا)داده والهالا بود فار کرای ۶ هم که کلا بازی خیلی ضعیفی بود در مقایسه با ۵،واچ داگز هم بد نبود ولی بازم به پای نسخه دوم نمی رسید..
امید وارم با اساسین mirage دوباره حداقل جون بگیره مقداری
در نظر سنجی شرکت نکردم
فک کنم یوبیسافت داره یه تکون اساسی به خودش میده
والا با این وضعیتی که من میبینم داره خودشو بیشتر تجزیه میکنه
نماینده میفرسته واسه ناشرای دیگه که بیان باهاشون قرارداد ادغام ببندن بعد مدیرعاملای اون ناشرا به ریش یوبیسافت میخندن😐
پروژه های بتل رویال لغو بشن که هیچی
بعید میدونم یوبیاسفت با عرضه اساسین بعدیشم بتونه خودشو از چنین باتلاقی بکشه بیرون
خدایی ی ناشری حمت کنه تا در این شرکت تخته نشده بیاد بخرتش
یوبیسافت داش تو زیاد به خودت فشار نیار
خوبه skull and bones رو بتل رویال نکرد 😂😂
کنکور چیکار کنم :بتل رویال . تو کدوم ازمون شرکت کنم :بتل رویال .کی :بتل رویال. چی :بتل رویال . کجا :بتل رویال. بتل رویال اینجا بتل رویال اونجا بتل رویال همه جا
اینم چند وقت دیگه سونی میخره می‌ره پی کارش
سونی روح بخش صنعت گیم💙
فک کنم اینقد ترول کردی شبح گیمفا که مثل امسال بعضیا شدی
اساسین تو بده دیدیم ارزه ادامه دادن بازی سازی داری حمایت می‌کنیم نداشتی هم خدفز🗿
اوضا خیته
باید یا منتظر خریده شدنش باشیم یا اومدن سرویسش رو گی پس
بهتر
همینجوریش کم بازی بتل رویال داریم اینا هم بهش اضافه میشدن دیگه رسما نور علی نور میشد حالا بماند که Ubisoft هم عرضه بتل رویال ساختن نداره Hyper Scape قشنگ ثابت کرد این موضوع رو
بزرگترین ایراد بازی های یوبی سافت استفاده از موتور بازی سازی قدیمیه که وقتی بازی میکنی تمام بازی ها بسیار شبسه به هم میشن وحالت کارتونی داره و دیگه اون جذابیتو نداره باید موتور بازی سازیشو بهتر یا عوض کنه دگمین دلیلشم اینه که سعس داره بازی های زیادی عرضه کنه به جای اینکه بازی های با کیفیت عرضه کنه مطمعنم اگه تمرکزشو بزاره رو بازی های کمتر مطمعنن بهتر میشه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick