instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
سرویس آنلاین نتفلیکس آسیب شرکت‌کنندگان حاضر در رئالیتی شوی Squid Game: The Challenge را رد کرد.
سریال بازی مرکب (Squid Game) توانست به موفقیت بسیار زیادی در سرویس آنلاین نتفلیکس دست پیدا کند و به دنبال آن نیز این سرویس تصمیم گرفت تا یک رئالیتی شو بر اساس آن به نام Squid Game: The Challenge بسازد.
حالا گزارش‌هایی منتشر شده که ادعا کردند برخی از شرکت‌کنندگان در این رئالیتی شو با آسیب‌های جدی و شدید روبه‌رو شده‌اند اما نتفلیکس تمام این ادعاها را رد کرده است. تولید این برنامه در پایگاه سابق نیرو هوایی انگلیس در نزدیکی بدفورد در جریان است و در گزارش روزنامه‌ای بریتانیایی آمده که آسیب شرکت‌کننده به هنگام اجرای بازی «Red Light, Green Light» بوده است، بازی‌ای که در سریال نیز دیده شده بود.
در این گزارش آمده که شرکت‌کننده در این بازی از رئالیتی شو باید بدون حرکت می‌ایستادند و خود را به خط پایان می‌رساندند. با این حال به دلیل شرایط آب‌وهوایی بسیار سرد این منطقه که به ۳- درجه رسیده، شرکت‌کنندگان احساس ناخوشی پیدا کردند و برخی از آن‌ها نیز با برانکارد به بیرون برده شدند. یکی از افراد اشاره کرده که این بازی همچون منطقه جنگی بوده و مردم به گریه می‌افتادند.
با این حال، نتفلیکس این ادعاها را رد کرده و در بیانیه‌ای گفته:
ما به شدت نسبت به سلامت و امنیت عوامل سازنده و شرکت‌کنندگان اهمیت می‌دهیم و تمام رویه‌های ایمنی را رعایت می‌کنیم. در حالی که محل فیلمبرداری سرد بوده و شرکت‌کننده از این موضوع مطلع بودند و خودشان را برای این شرایط آماده کردند، ادعاهای مربوط به آسیب شدید شرکت‌کننده‌ها اصلا صحت ندارد.
شرکت‌کننده‌های رئالیتی شوی بازی مرکب برای بدست آوردن ۴٫۵۶ میلیون دلار با یکدیگر رقابت می‌کنند که بیشترین جایزه در تاریخ رئالیتی‌ شو به شمار می‌رود.
منبع: comingsoon
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نت فلیکس خودش پول پرسته میخواین از این پول بگیرین 😂🗿
فصل دومش کی میاد؟
شایعه برا جلب توجه
کی پخش میشه؟
بابا این شرکت کنندگان چقدر سوسولن! اگه مثل سریالش کُشته میشدن چیکار میکردن :))))
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick