instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در تازه‌ترین تیزر منتشر شده از قسمت سوم The Last of Us شاهد اشاره به شخصیت‌های جدیدی همچون بیل و فرانک هستیم.
عنوان The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) برخلاف باقی آثار ژانر پسا-آخرالزمانی، توجه ویژه‌ای بر روی شخصیت‌ها و سرگذشت آن‌ها به خرج می‌دهد که باعث شده تا شاهد شخصیت‌پردازی‌های تماشایی و فراموش نشدنی‌ای از سوی این فرنچایز باشیم. این مسئله خوشبختانه در قبال اقتباس تلویزیونی‌اش نیز صدق کرده و در 2 قسمت منتشر شده شاهد پرداخت عمیقی به شخصیت‌ها بوده‌ایم.
در قسمت سوم از این سریال جدید و پرهزینه شبکه HBO شاهد حضور 2 شخصیت جدید خواهیم بود. بیل و فرانک که نیل دراکمن و کریگ مازن حساب ویژه‌ای بر روی شخصیت‌پردازی آن‌ها باز کرده‌اند و جوئل و الی را با وقایع غیرقابل پیش‌بینی جذابی مواجه خواهند کرد.
با توجه به این که تا 2 روز آینده می‌توانیم شاهد پخش قسمت سوم این مجموعه تلویزیونی باشیم، شبکه HBO تیزر جدیدی از این قسمت را منتشر کرده که بر روی بیل و فرانک با هنرنمایی نیک آفرمن و ماری بارتلت تمرکز خواهد شد. در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده نمایید:
سریال The Last of Us که به عنوان بهترین اقتباس از بازی‌هایی ویدیویی شناخته می‌شود، شروع موفقی را در تلویزیون به ثبت رسانده و باعث شده تا تنها پس از پخش 2 قسمت، شاهد تمدید آن برای فصل دوم باشیم. سریالی که حول محور نابودی دنیا به دست قارچی بسیار خطرناک جریان داشته و جوئل و الی با هنرنمایی پدرو پاسکال و بلا رمزی در این دنیای نابود شده رابطه پدر و دختری تاثیرگذاری را تجربه می‌کنند.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چندین منتقد گفتن قسمت سوم بهترین قسمته و من هم حداقل بر اساس این تیزر حدس میزنم همینطور باشه‌.
خودشون گفتن قسمت سوم به بعد، تازه سریال شروع میشه:) ببینیم چی میشه.
بنواز که الحق خوب مینوازی شاهکار.
اگر زشت ترین موجود جهان یعنی بلا رمزی داخلش این قسمت هم هست که از الان بدونیم با یک زباله مثل دو قسمت قبلی طرف هستیم الکی نگاه نکنیم
بلا رمزی کمتر= سریال بهتر
ظاهراً موضوع اصلی این قسمت رابطه فرانک و بیل هست از الان مشخصه قراره چی باشه🤢🤮
بنظرم ایکاش زودتر فصل ۲ رو بسازن منتظر بازسازی اون سکانس باشکوه ابی داخل قایق هستم
قراره دوباره تا یکسال سوژه میم ساختن بدست بیاد و کلی بخندیم🤣🤣🤣
لست ۲ = بزرگترین و خنده دار ترین جوک تاریخ
این بلا رمزی این چند وقت دارید مسخرش میکنید و میگید زشته
از نود درصد دخترای ایرانی قیافه بهتری داره
اینم یک قسمت خوب دیگ
ظاهرا اول هر قسمت فلش بک داریم…این قسمت فلش بک بیل و فرنک…دوتا از فلش بک های دیگه هم فک کنم یکیش مادر الی و یکی دیگه بیرون رفتن الی و رایلی باشه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick