instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
DC Universe پس از ریبوت شدن قصد دارد تا یک جهان متصل رسانه‌ای را خلق کند. در این جهان داستان‌ها، شخصیت‌ها و بازیگران در تمام مدیوم‌های سرگرمی مرتبط خواهند بود.
DC از برنامه‌ی جدید خود برای خلق یک جهان متصل جدید پرده برداشته است. این بار قرار است شاهد ارتباط فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها با بازی‌های ویدیویی هم باشیم. به این ترتیب بازی‌های آینده‌ی DC شامل جهان، داستان‌ها و بازیگران یکسانی با دنیای فیلم و سریال خواهند بود. این برنامه را جیمز گان (James Gunn)، رئیس DC Studios، در طول جلسه‌ای در مورد آینده‌ی شرکت رونمایی کرده است:
DC Universe در فیلم، تلویزیون، بازی و انیمیشن متصل خواهد بود. شخصیت‌ها یکپارچه بوده و نقش‌آفرینی آن‌ها توسط بازیگران یکسانی خواهد بود. تمام این‌ها هم در یک داستان کلی جریان خواهند داشت.
گان البته گفت که جان DC Elseworlds هم برندی جدا از DC Universe خواهد بود که به روایت داستان‌های مستقل و جدا از آن خواهد پرداخت. مثال خوبی از این برند فیلم Joker ساخته‌ی تاد فیلیپس (Todd Philips) و دنباله‌ی آن یعنی Joker: Folie a Deux است.
DC Universe در حالی ریبوت می‌شود که تلاش قبلی DC و برادران وارنر برای تکرار موفقیت دنیای سینمایی مارول در مجموع شکست فاجعه‌باری را تجربه کرد و هرگز نتوانست به حد و اندازه‌ی موفقیت تجاری MCU برسد. حالا گان که پیش از این فیلم‌های The Suicide Squad و Marvel’s Guardians of the Galaxy را کارگردانی کرده در نقش رهبر کل پروژه قرار خواهد گرفت. نقشی که مشابه آن را کوین فایگی (Kevin Feige) در مارول دارد.
در حال حاضر هیچ بازی جدیدی به عنوان بخشی از DC Universe معرفی نشده و بازی‌های کنونی DC مثل Suicide Squad: Kill the Justice League احتمالا بخشی از DC Elseworlds خواهند بود. هم‌‌چنین باید دید که آیا آیپی‌های DC به دست استودیوهای خارج از WB Games خواهند افتاد یا خیر. بخش بازی‌های ویدیویی مارول تا کنون با چندین ناشر و استودیوی مشهور همکاری کرده است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
این خبر رو مگه کار نکرده بودید؟!
https://gamefa.com/910042/dc-universe-characters-actors-live-action-animation/
ایول عجب ایده ی خوبی استقبال میکنیم
امیدوارم به شدت
یه سوپرمن درست و باکیفیت بسازن ، بعد از مدت ها پس از آرکام نایت شاید بازی های ابر قهرمانیشون دوباره جون بگیره و مطرح بشه
خدا رحم کنه
حاجی من ندیدم یعنی این دوتا پشمالو با همین سن سال و همین ریش از اون کارا ؟ یعنی کل دنیا موافق این حرکت بشن من یکی حالم بهم میخوره،
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick