ارائه جدید توسعه دهندگان بازی The Expanse: A Telltale Series تایید می‌کند که این اثر از طریق فروشگاه Epic Games منتشر خواهد شد.
استودیوهای Telltale Games ،Alcon Interactive و Deck Nine Games یک برنامه توسعه جدید برای The Expanse: A Telltale Series به اشتراک گذاشتند و تایید کردند که اپیزود یا قسمت اول بازی، تابستان امسال عرضه خواهد شد. داستان بازی بر اساس برنامه تلویزیونی آمازون نوشته شده است و شما Camina Drummer و Artemis را در سفرهایشان در فضا همراهی می‌کنید.
در بخش داستان بازی، توسعه‌ دهندگان می‌خواستند روی تعامل با خدمه، سفرهای فضایی و Zero G تمرکز کنند. موارد زیادی وجود دارد که دیدگاه‌ شخصیت‌ها نسبت به شما را تغییر می‌دهد. با این حال، با گذشت زمان در مورد پیشینه آن‌ها و آنچه که پشت سر گذاشته‌اند، بیشتر خواهید آموخت.
گیم‌پلی بازی انتخاب محور است و این انتخاب‌ها عواقب زیادی به همراه دارند. همانطور که در آخرین تریلر گیم‌پلی بازی ذکر شد، می‌توانید یکی از اعضای خدمه که پایش گیر کرده است را نجات دهید. قربانی کردن او منجر به به ذخیره منابع می‌شود، اما می‌تواند بر روحیه خدمه تاثیر بگذارد.
بازی The Expanse: A Telltale Series از طریق فروشگاه Epic Games برای ایکس باکس سری اکس و اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و PC عرضه می‌شود. در ضمن برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تل تیل کِی احیا شد و کی احیا کرد ؟
کاش تاریخ عرضه دقیق تری داشت
Ok
But we need the wolf 🥸
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2023 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick