یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
شبیه‌ساز مرگ به لطف فناوری واقعیت مجازی ایجاد شده است و به کاربران امکان می‌دهد تاحدودی درک کنند هنگام مرگ چه اتفاقی می‌افتد.
خبرگزاری برنا- گروه علمی و فناوری؛ هنگامی که قلب از تپش باز می‌ایستد، کسی نمی‌داند که چه چیزی در انتظارش است. آنچه هنگام مرگ اتفاق می‌افتد، شاید بزرگترین معمای جهان باشد، اما واقعیت مجازی می‌تواند به کاهش ترس مردم از مرگ کمک کند.
اکنون یک هنرمند با بهره‌گیری از فناوری واقعیت مجازی یک تجربه نزدیک به مرگ همه‌جانبه ایجاد کرده که شرکت‌کنندگان را با ایست قلبی یا مرگ مغزی آشنا می‌کند و به آنها، نگاهی اجمالی به آنچه ممکن است در آخرین لحظات عمرشان رخ دهد، می‌دهد.
این شبیه‌سازی همچنین دارای یک بینش خارج از بدن است که به کاربران اجازه می‌دهد تا جسد‌های خود را در حالی که در بالای فضای اتاق شناور هستند، نگاه کنند.
یکی از کسانی که این تجربه را پشت سر گذاشته است، این‌چنین توضیح می‌دهد که روی تختی دراز کشیده و دیده که پزشکان نتوانستند او را احیا کنند. وی همچنین گفت که این تجربه می‌تواند به مردم اضطراب بدهد و کاربر می‌تواند هر زمان که بخواهد آن را متوقف کند.
این هنرمند امیدوار است با دنیای مجازی که به کاربران نشان می‌دهد و احساس مرگ را شبیه‌سازی می‌کند، به مردم کمک کند تا با مقوله مرگ که اجتناب‌ناپذیر است، کنار بیایند.
سیستم ابداعی این دستگاه، موسوم به «گذر طوفان‌های الکتریکی» در رویدادی در ملبورن استرالیا به نمایش درآمده است که به عنوان «تجربه‌ای مشارکتی با ماهیت عمیقا تاثیرگذار و خارج از بدن» توصیف می‌شود.
داوطلبان روی یک تخت بیمارستانی دراز می‌کشند، هدست XR را روی صورت خود می‌گذارند و روند تجربه ایست قلبی، تلاش برای احیای دوباره، مرگ و تجربه‌ای خارج از بدن که فراتر از زندگی و سیاره زمین است را تجربه می‌کنند.
انتهای پیام/
 
 
نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف
دانلود سریال ایرانی خارجی
رزرو هتل شیراز
تور استانبول
خودرو
تور دبی
تور نوروز ۱۴۰۲
دکتر فرهمندی جراح شانه
تبلیغات محیطی
بروکر آلپاری
تورهای ویژه نوروز
دندونت
خرید ترون
قیمت گوشی
بلیط هواپیما
تمام حقوق برای خبرگزاری برنا محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick