یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
خوشحالیم که در شهر شما بازی می‌کنیم
باشگاه پرسپولیس با ارسال پیامی صعود شمس آذر و استقلال خوزستان را به آنها تبریک گفت.
به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته استقلال خوزستان نیز صعود خود را قطعی کرد تا به همراه شمس آذر راهی لیگ برتر شود و در فصل بیست و سوم به 14 تیم حاضر بپیوندد.
قهرمان لیگ برتر، پرسپولیس، با ارسال پیامی صعود این دو تیم را تبریک گفت و بابت حضور در قزوین و خوزستان برای رویارویی با این دو تیم ابراز خوشحالی کرد.
نکته جالب اینکه استقلال خوزستان، تیمی است که در لیگ پانزدهم قهرمانی را از پرسپولیس گرفت و با تفاضل گل بهتر، بر بام فوتبال ایران نشست.
متن پیام پرسپولیس را در ادامه بخوانید:
باعث خرسندی ما خواهد بود که موفقیت و صعود دو تیم خوب فوتبال کشورمان، به بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر (جام خلیج فارس) را به مدیران، کارکنان، مربیان و بازیکنان شمس آذر و استقلال خوزستان و دیگر اهالی فوتبال این دو شهر، خیر مقدم و به مردم خوب و باصفای شهرهای قزوین و خوزستان تبریک بگوییم.
همچنین خوشحال هستیم که به این ترتیب با هواداران پرسپولیس در این شهرها، دیدار خواهیم داشت.
تردیدی نیست که تیم‌های شایسته‌ زیادی در لیگ یک حضور دارند که قابلیت‌های خود را برای حضور در لیگ برتر ثابت کرده‌اند و موفقیت در این سطح بدون سخت‌کوشی و درایت میسر نمی‌شد.
امیدواریم در فصلی که پیش رو خواهیم داشت برای بهره‌مندی فوتبال دوستان کشورمان از یک لیگ قدرتمند و برای اعتلای سطح فنی و اخلاقی فوتبال ایران، در کنار یکدیگر و دیگر تیم‌های حاضر در رقابت‌ها، نمایشگر رقابتی شرافتمندانه و توام با احترام متقابل باشیم تا هواداران فوتبال از آن بهره و لذت ببرند.
ما در باشگاه پرسپولیس، همچنین برای تیم‌های خوب مس کرمان و نفت مسجد سلیمان آرزوی موفقیت و بازگشت دوباره به لیگ برتر را داریم.
 
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick