کاربران وب سایت ردیت بر این باور هستند که این ۱۰ انیمیشن پیکسار مستحق دنباله هستند.
برای سال‌ها است که پیکسار با داستان‌سرایی تخیلی و شخصیت‌های دوست‌داشتنی خودش توانسته مخاطبان را مسحور خودش کند. تاکنون برای بسیاری از آثار پیکسار دنباله ساخته شده ولی با این وجود، همچنان آثار جذاب و جالب‌توجهی از این استودیو هستند که دست نخورده باقی مانده‌اند و دنباله‌ای برای آن‌ها ساخته نشده است.
حالا کاربران وب سایت ردیت به صحبت درباره انیمیشن‌های سینمایی استودیو پیکسار پرداختند، انیمیشن‌هایی که توانستند بینندگان را مجذوب خودشان کنند و مستحق دنباله هستند. این فیلم‌ها قلب بینندگان را تحت تأثیر قرار داده‌اند و پتانسیل بسیار بالایی برای دنباله یا دنباله‌ها دارند. در ادامه همراه با ما باشید.
انیمیشن «قرمز شدن» در سال ۲۰۲۲ میلادی پخش شده بود و داستان آن نیز حول محور دانش‌آموزی به نام می لی با صداپیشگی روزالی چیانگ است که هر وقت احساسات شدیدی را تجربه می‌کند به یک پاندای قرمز غول پیکر تبدیل می‌شود. بینندگان متوجه شدند که انیمیشن «قرمز شدن» یک اثر دلگرم‌کننده و طنز است که انیمیشن سازی بسیار زیبایی دارد.
برخی از کاربران وب سایت ردیت اظهار داشتند که آن‌ها بسیار دوست دارند تا شاهد دنباله انیمیشن «قرمز شدن» باشند. این فیلم توانست مفهومی تازه و جالب از دوران بلوغ را به نمایش بگذارد و با اینکه برخی از افراد این فیلم را متناسب با سن و سال خود نمی‎‌دانستند اما باید گفت که بیشتر افراد از پیام درونی این اثر درباره دختران نوجوانی که دوران بلوغ را تجربه می‌کنند را درک کردند و به تحسین آن پرداختند.
انیمیشن «زندگی یک حشره» یکی از بهترین فیلم‌های پیکسار درباره حشرات است و داستان مورچه‌ای به نام فلیک با صداپیشگی دیو فولی را روایت می‌کند که گروهی از حشرات را به خدمت می‌گیرد تا کلنی خودش را از دست ملخ‌ها نجات بدهد. این اثر سینمایی توانست با طنز جالب و همچنین تصویرگری پر جنب‌وجوش خودش از دنیای حشرات، هم کودکان و هم بزرگسالان را سرگرم کند.
کاربران وب سایت ردیت بیان کردند که انیمیشن «زندگی یک حشره» یکی از بهترین فیلم‌های استودیو پیکسار به شمار می‌رود که واقعاً باید دنباله‌ای برای آن ساخته شود. بیش از بیست سال از زمان اکران انیمیشن «زندگی یک حشره» می‌گذرد و ساخت دنباله‌ای برای آن می‌تواند برداشت و دیدگاهی تازه از این دنیای حشرات را ارائه بدهد و حتی می‌تواند پیام‌های مهمی درباره حفاظت از محیط‌زیست را نیز انتقال بدهد.
انیمیشن «بالا» داستان ماجراجویی یک پیرمرد سالخورده به نام کارل با صداپیشگی اد آسنر را دنبال می‌کند که قصد دارد رؤیاهای همسر مرحومش را به حقیقت تبدیل کند. او قصد دارد تا با هزاران بادکنک خانه خودش را به پرواز در بیاورد و سفری به آمریکای جنوبی را شروع کند. این اثر سینمایی بیشتر به‌خاطر داستان‌سرایی احساسی و طنین‌انداز خودش شهرت دارد، داستان‌سرایی‌ای که هم دلگرم‌کننده و هم دلخراش بود.
کاربران وب سایت ردیت پیشنهاد کردند که دنباله انیمیشن «بالا» حول محور راسل بزرگسال می‎‌تواند بسیار جالب و جذاب باشد. دنباله‌ای برای این اثر سینمایی می‌تواند ماجراجویی‌های بیشتری از این کاراکتر را به نمایش بگذارد و به طور بالقوه نیز کاراکترهای جدیدی را معرفی کرده و در طول داستان نیز درس‌های زندگی جالبی را به مخاطبان منتقل کند.
انیمیشن «دلیر» در سال ۲۰۱۲ میلادی اکران شده بود و انیمیشنی جادویی درباره شاهدختی به نام مریدا با صداپیشگی کلی مک‌دونالد است که برخلاف سنت‌ها عمل می‌کند و از ازدواج سر باز می‌زند و در عوض به دنبال آن است تا کنترل سرنوشت خودش را در دست بگیرد. این اثر سینمایی یک شخصیت اصلی زن مستقل و قوی دارد و همین نیز دلیل محبوبیت آن است.
کاربران وب سایت ردیت اظهار داشتند که آن‌ها تمایل بسیار زیادی برای تماشای دنباله انیمیشن «دلیر» دارند. در واقع، پتانسیل بسیار زیادی در شخصیت مریدا وجود دارد که در انیمیشن اصلی مورد استفاده قرار نگرفته و ساخت دنباله‌ای برای آن می‌تواند ماجراجویی‌ها و رشد شخصیتی وی را بیشتر به نمایش در بیاورد.
انیمیشن «راتاتویی» یا «موش سرآشپز» حول محور موشی به نام رمی با صداپیشگی پتن اسوالت است که علاقه بسیار زیادی برای آشپزی دارد و یک رابطه و همکاری غیرمنتظره را با سرآشپزی به نام لینگوئینی با صداپیشگی لو رومانو تشکیل می‌دهد. داستان این فیلم درباره سرآشپز شدن یک موش سبب شد تا این انیمیشن سینمایی بسیار برجسته و متمایز باشد و در نهایت نیز پیامش درباره اینکه چطور استعدادها می‌توانند از مکان‌های غیرمنتظره شکل بگیرند را به‌خوبی به مخاطبان انتقال داده بود.
برخی از کاربران وب سایت ردیت از انیمیشن «راتاتویی» به‌عنوان اثری یاد کردند که دوست دارند دنباله‌ای از آن ساخته شود. در دنباله احتمالی این انیمیشن چالش‌ها و ماجراهای آشپزی جدیدی وجود دارند که می‌توانند معرفی شوند و در عین حال به داستان شخصیت‌های جدید پرداخته شود. همچنین طرفداران بسیار به دنبال آن هستند که ببینند رستوران جدیدی که رمی و لینگوینی در پایان فیلم قبلی افتتاح کردند، اکنون چگونه است.
انیمیشن «کوکو» اثری است که به بزرگداشت عشق خانوادگی می‌پردازد و پیرامون پسر جوانی به نام میگل با صداپیشگی آنتونی گونزالس است که در مکزیک زندگی می‌کند و سفری جادویی به سرزمین مردگان را آغاز می‌کند تا بتواند تاریخچه پر از موسیقی خانواده‌اش را کشف کند. بسیاری از تماشاگران این فیلم را دلگرم‌کننده توصیف کردند، به‌خصوص اینکه تصویری صمیمانه از فرهنگ و سنت‌های مکزیکی ارائه کرده و اهمیت به یادآوردن نیاکان را نشان داده است.
بسیاری از افراد بیان کردند که آن‌ها بسیار دوست دارند تا دنباله‌ای را برای فیلم «کوکو» شاهد باشند. انیمیشن «کوکو» توانست بیننده‌ها را از لحاظ احساسی درگیر سفر میگل کند و یک دنباله می‌تواند به بررسی بیشتر ارتباط میگل با میراثش در حین بلوغ بپردازد. مطمئناً دنباله احتمالی این اثر می‌تواند بسیاری از افراد را به خودش جلب کند.
انیمیشن «شرکت هیولاها» داستان ماجراهای خنده‌دار سالی با صداپیشگی جان گودمن و مایک با صداپیشگی بیلی کریستال است، دو هیولایی که در کارخانه هیولاها کار می‌کنند. این اثر دنیایی تخیلی را به نمایش در می‌آورد و پر از طراحی‌های خلاقانه و جالب برای هیولاها است که باعث شده تا این اثر بسیار دوست‌داشتنی و لذت‌بخش باشد.
کاربران ردیت اظهار داشتند که آن‌ها واقعاً علاقه‌مند هستند تا بار دیگر شاهد ماجراجویی‌های بو و سالی باشند. با اینکه فیلمی دیگر از این مجموعه ساخته شده بود اما این اثر یک پیش‌درآمد بود که اتفاقات قبل از فیلم اصلی را به نمایش گذاشته بود. در حقیقت، طرفداران دوست دارند تا ادامه ماجراجویی‌های سالی و مایک پس از اتفاقات انیمیشن «شرکت هیولاها» را شاهد باشند.
انیمیشن «المنتال» در دنیایی از عناصر طبیعت جریان دارد و همین نیز سبب شده تا این اثر سینمایی به یکی از خیره‌کننده‌ترین آثار پیکسار از لحاظ بصری تبدیل شود و در نتیجه محبوبیت زیادی نیز در بین مخاطبان داشته است. این اثر داستان یک عنصر آتش به نام امبر با صداپیشگی لیا لوئیس و یک عنصر آب به نام وید با صداپیشگی مامودو آتی را دنبال می‌کند که با یکدیگر آشنا شده و سپس عاشق هم می‌شوند.
کاربران وب سایت ردیت بر این باور هستند که جدیدترین ساخته استودیو پیکسار یعنی انیمیشن «المنتال» در حال حاضر پتانسیل بسیار بالایی برای دنباله دارد و امیدوار هستند که در سال‌های آینده استودیو پیکسار به دنبال ساخت دنباله‌ای برای آن باشد. یک دنباله برای این انیمیشن می‌تواند دنیای دقیق‌تری از عناصر را که فیلم اول قادر به بررسی آن نبود را مورد کاوش قرار بدهد.
انیمیشن «لوکا» در سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شده بود و داستانی دلگرم‌کننده از به بلوغ رسیدن را به نمایش گذاشته بود. این انیمیشن داستان ماجراهای لوکا با صداپیشگی جیکوب ترمبلی را دنبال می‌کند که به همراه دوستش آلبرتو با صداپیشگی جک دیلن گریزر تابستانی متفاوت را تجربه می‌کنند و به کاوش در دنیای انسان‌ها می‌پردازند. این اثر به نمایش دوستی می‌پردازد که باعث برانگیخته شدن احساسات بینندگان شده است.
کاربران وب سایت ردیت بر این عقیده هستند که انیمیشن «لوکا» پتانسیل بسیار بالایی برای یک دنباله دارد و این در حالی است که این دنباله می‌تواند بسیاری از خطوط داستانی باز فیلم اول را در پیش بگیرد و به آن‌ها بپردازد. طرفداران مشتاق هستند تا ببینند چگونه دوستی لوکا و آلبرتو تکامل پیدا می‌کند و این دنباله احتمالی می‌تواند به کشف بیشتر دنیای زیر آبی این هیولاهای دریایی کمک کند.
انیمیشن «به پیش» پویایی‌های خانوادگی و فانتزی را در دنیای مدرن ترکیب می‌کند، دنیایی که در آن جادو در حال محو شدن است. این فیلم داستان دو برادر الف به نام ایان با صداپیشگی تام هالند و بارلی با صداپیشگی کریس پرت را دنبال می‌کند که یک ماجراجویی را شروع می‌کنند تا بتوانند آخرین روز را با پدر مرحومشان سپری کنند. طنز و لحظات دلگرم‌کننده این انیمیشن سینمایی سبب شده تا این اثر به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کند.
برخی از کاربران وب سایت ردیت اظهار داشتند که انیمیشن «به پیش» در واقع می‌تواند در یک دنباله بیشتر توسعه پیدا کند و جنبه‌های مختلف بیشتری از دنیای سرگرم‌کننده آن را به نمایش در بیاورد. دنیای جذاب و دلنشین انیمیشن «به پیش» فضای زیادی برای داستان‌های جذاب‌تر دارد که می‌توانند مخاطبان را مجذوب خودشان کنند.
در این مطلب به معرفی ۱۰ انیمیشن از استودیو پیکسار پرداختیم که بر اساس نظرات کاربران وب سایت ردیت مستحق دنباله هستند. نظر شما در این باره چیست؟
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
دیزنی بجای اینکه بباد روی دنباله های این انیمیشن هاش کار کنه گیر داده به داستان اسباب بازی و فروزن و …😐
+لایو اکشن هایی که با حواشی روز پر شدن
وقتی چشش فقط دنبال پوله میره سمت اون یکی عنوانش که بیشتر میفروشه ، قسمت دوم فروزن فک کنم بیشتر از یک میلیارد دلار درآورده بود واسش
کی بشه این پیکسار ورشکست و نابود شه قشنگ داره گند میزنه به تموم خاطراتمون.
خواهش می کنم دیگه دنباله نسازه که خودم میرم اتیش میزنمشون
جای ورشکستگی دعا کنین از چنگال کثیف دیزنی امروزی آزاد شه بره به عنوان ی استودیوی مستقل شروع به فعالیت کنه
یا بیاد زیر دست دریم وورکس
راست میگی واقعا
البته در کل مثل قدیما نیست
واقعا هیچ کدوم مستحق دنباله نیستن…
مخصوصا Up، واقعا چی رو میخوان ادامه بدن ؟!
داستان همه اینا تو همون یه قسمت تموم شد و رفت و دنباله ساختن ازش یعنی چی ؟! یعنی خریت محض… (با لحن معلمه بخونید)
مخصوصا با وضع الان پیکسار و اون دنباله سازی های مسخره ای که واسه سری تموم شده Toy Story میکنه…
بعد واقعا انیمیشن های مسخره و ضعیفی مثل Turning Red و Luca مستحق دنباله دار شدن هستن ؟!
چقدر کاربران ردیت نظراتشون باطل بوده…
دقیقاً همه این انیمیشن ها داستان هاشون تو همون قسمت اول تموم شد ضمناً برای کارخانه هیولا ها یه سریالی در دنباله اش ساختن که برای فصل دوم‌ هم تمدید شده کلاً این لیست اشتباهه
به نظرم ۸.۷.۶ نیازی به دنباله ندارن و بهتره تو همون اوج تموم شده بمونن البته به جر اینا فقط ۴.۹ دیدم برا همین راجع به بقیشون نظری ندارم
انیمیشن قرمز شدن یکی از اشغال تریناس خیلی بدرد نخور بود
من که ندیدم 🗿
این فکر اشتباست یه پایان خوب و زیبا که تا سالها توی زهن ادم میمونه بهتر از دنباله ی اجباری و فراموش شدنیه
انیمیشن های پیکسار مثل انیمیشن های دیزنی فقط برای بچه ها نیست که بخوان براش دنباله ای بسازن خودتون بگین بهتره انیمیشن بالا یا وال ای دنباله شاید بد و نه در حد نسخه قبلی داشته باشه یا اون پایان دل نشین و زیبا؟
بعضیا به تک بودن قشنگن
به نظر من یکی از بهترین انیمیشن هایی که از سال ۲۰۲۰ به اینور اومده همین لوکا.
خیلی خودمونی و دلنشین بوده. از ۲۰۱۵ به اینور به نظرم coco بی نظیر بوده.
up به نظرم نیاز به دنباله نداره.همین تک انیمیشن میتونه خودش خیلی کامل باشه.
پ. ن: یه انیمیشن کوتاه ازش اومده که اصلا دوست نداشتمش. معلوم بود یه جورایی تبلیغات واسه اینه که ما رو یادتون نره. ما همونایی هستیم که اینا رو میساختیم.
خاطرات خالص💔😥
شرکت هیولاها، موش سرآشپز، آپ، کوکو، دلیر🥺
موش سرآشپزو بالای ۲۰ بار دیدم سی دی شو داشتم یادش بخیر😔
بقیه شونو ندیدم (البته لوکا رو دیدم) ولی قرمز شدن رو شنیدم اونقد جالب نیست
لوکا هم خوب بود یعنی بدک نبود
موش سرآشپز که یکی از بهتریناست اصلا قابل مقایسه نیست با بقیه
اره قرمز شدن خیلی داستان چرتی داشت و همش تخیلی بود ساخته ذهن مریض سازنده
یادش بخیر تو نسب ۶ و ۷ (ps2,ps3,Xbox,xbox360,psp)
بازی های زیادی از انیمیشن های پیکسار ساخته می شد
نسل هشتم لگو شکفت انگیزان اومد ها
@Noob
لگو که همیشه میاد چیز جدیدی نیست
بازی شگفت انگیزان عالی بود
دو نفره هم میشد بری
فقط بازی Toy Story 2…
up خیلی بازی قشنگی داشت
راتاتویی که اصلا همون اوایلش مرحله با قایق باید تو طوفان میرفتی برا اون موقع ته گرافیک و استرس بود
پاندای کونگ فو کار هم دوبله قشنگی داشت بازیش البته ۲ تا نسخه ازش بود
nds و ۳ds و wii رو فکر کنم نداشتی که نگفتی (=
@Masuod Enayati
نه نداشتم
اتفاقا کوکو اصلا نیاز به ادامه نداره. اینقدر خواهان خراب کردن یه فیلم نباشید.با تشکر.
تو این اوضاع ناجور پیکسار، همینکه سمت دنباله‌سازی نره بهترین لطفو به هوادارای قدیمیش کرده.
واقعاً هیچکدوم از عناوین بالا هیچ نیازی به دنباله ندارن. مثلاً Up ، چه دنباله ایی میشه براش ساخت؟ داستان Up تو همون یک قسمت تموم میشه و پتانسیلی برای دنباله سازی نداره.
کلاً موضوعات، داستانها و نحوء روایت انیمیشن های پیکسار طوری هستن که در همون یک فیلم بسته و به پایان میرسن. به غیراز Toy Story که دنباله های خوبی داشت، تنها انیمیشن پیکسار که میشه ازش دنباله های خوبی ساخت Incredibles هست که چون ماهیت ابرقهرمانی داره، میشه هر دفعه شخصیتها با یک ویلن و تهدید جدیدی روبرو بشن و مبارزه کنن (اگرچه، قسمت دوم همونم چندان خوب نبود)
دقیقا انیمیشن به پیش چی داشت که ادامه هم داشته باشه😐
حق خالص 👍
Onward آشغال ترین انیمیشن پیکسار بود که تو عمرم دیدم
دنیا های پیکسار یونیک و تک بودنشون جذابه با دنباله خیلی جذاب نمیشن
قرمز شدن به معنای واقعی کلمه ارزش لیست رو به شدت پایین آورد و بدون تردید بدترین انیمیشنی بود که در زندگیم دیدم خودشون چطوری روشون شده اینو بسازن ؟
Onward رو خیلی دوس داشتم خیلی قشنگ بود
پتانسیل لوکا از همه بیشتره
بالا ، دلیر و راتاتویی رو اصلاً موافق نیستم 😐
بهتره همون تک انیمیشن‌های عالی و بی‌نقص باقی بمونن
تا اینکه دنباله بگیرن و تبدیل بشن به فرنچایزهای پولکی 😡
Onward و Turning Red فوق مضخرف حساب میشن تو این لیست
هر کدوم دست رو چیزی میزارن که امروزه بهش میگن (محصول تینیجری فاجعه آمیز)
قرمز شدن واقعا مضخرف بود
با دنباله سازی زیاد موافق نیستم ایده نو بهتره
۳ تای اولی رو قبول دارم ولی بقیه واقعن نمیخواد
به جز “بالا” و “دلیر” بقیه زباله هستن
لیست رو انگار فمنیسم روزمره نوشته!
زن مستقل تغییرات اقلیمی فرهنگ مهاجرت دایورسیتی
مفت نمی ارزه اداممه ای که بخاطر تبلیغ این چیزا بخواد ساخته بشه یک دنباله در درجه اول دلیل وجودش باید داستانی گفتنی باشه نه اینکه نوشته دلیر باید ادامه ش ساخته بشه چون از ازدواج سرباز زد و یک زن مستقل نشون داد!!!
انیمیشن های شکست خورده به پیش و مسخره قرمز شدن واقعا جای ادامه نداره مس=ثلا ادامه بسازن دختره دوباره قرمز میشه؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2023 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick