به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از پروژه موفق «وارث نون حلال» با گروه «فرزندان شهدا» این‌بار شهر سرود مرکز آوای انقلاب اسلامی (ماوا) به سراغ استعدادهای نهفته کودکانِ تحت پوشش بهزیستی به عنوان شهروندان درجه یک شهر سرود رفت تا نماهنگی را تحت عنوان «مدرسه فرشتگان » با رویکرد آغاز سال تحصیلی جدید و محوریت حضور تمامی فرزندان ایران عزیز در کلاس‌های درس تولید کند.

مراحل آماده‌سازی و پیش تولید این نماهنگ از شهریور ماه 1402 آغاز شد و با حضور یافتن تیم استعدادیابی شهر سرود در سازمان بهزیستی کشور کودکان مستعد و توانمند در این عرصه شناسایی شدند و پس از آن صدا سازی و تمرینات لازم برای این عزیزان انجام شد.

«مدرسه فرشتگان» اثری است متفاوت و دل نشین با کودکانی که معلولیت، محدودیتی برایشان نساخته و شاهد حضورشان در نماهنگی در قالب فانتزی و شاد خواهیم بود.

نماهنگ «مدرسه فرشتگان» به همت شهر سرود مرکز آوای انقلاب اسلامی (ماوا) و همکاری سازمان بهزیستی با حضور افتخاری «کودکان و نوجوانان بهزیستی » و همراهی گروه « سرود میثاق تهران» به سرپرستی « محمدرضا نیازی» با شعری از « مهدی استخر» آهنگسازی و تنظیم «احسان جوادی» کارگردانی «مهران علوی» و تهیه کنندگی «سعید عبدی » در حال تولید است.

این نماهنگ پاییز 1402 منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

source

توسط