به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،تیم فوتبال پیکان علی‌رغم نمایش خوبی که در نیمه اول دیدار امروز مقابل پرسپولیس داشت، در نهایت با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و سه حمله خطرناک خودروسازان راه به جایی نبرد و یکبار توپ به تیرک خورد و یک مرتبه هم توپ از روی خط دروازه به کرنر زده شد.

نمایش پیکان در نیمه اول مقابل پرسپولیس هرچند هجومی بود، اما بعضا در فاز دفاعی با مشکلاتی مواجه می‌شد و ضدحملات سرخ پوشان نیز نزدیک بود آنها را به گل دوم برساند که رسول خطیبی برای جلوگیری از این اتفاق خیلی سریع و قبل از پایان نیمه اول دو تغییر اساسی در ترکیب تیمش به وجود آورد.

رسول خطیبی که بیشتر از روی نیمکت کار را دنبال می‌کرد و حمید عبداللهی، کمک او در کنار زمین نکات لازم را به بازیکنان پیکان مقابل پرسپولیس می‌گفت، در دقیقه ۴۴ تصمیم گرفت دو تغییر در ترکیب تیمش انجام بدهد و حامد پاکدل و محمد اصلانی را جانشین امیر طاهر و مهرداد بایرامی کند تا این تغییرها شکل بازی خودروسازان را تغییر دهد.

امیر طاهر امروز به ‌عنوان وینگ‌بک چپ مقابل پرسپولیس بازی می کرد که حالا حامد پاکدل جانشین او شده و در همین پست و دور از خط هجومی به میدان رفته است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

source

توسط