به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حاج منصور ارضی پیرغلام اهل بیت (ع) صبح امروز جمعه 28 مهرماه، در مراسم قرائت دعای کمیل در مسجد ارک با انتقاد از هیأتی‌های که برای فلسطین دعا نمی‌کنند، اظهار داشت: ناراحت هستیم برای کسانی که الان در غزه هیچ وسایل آرامش و آسایشی ندارند. اگر هوا سرد شود، شرایط آن‌ها بدتر است.

او ادامه داد: تمام دنیا در این ماجرای اخیر تکان خورد که بی‌سابقه است. تاکنون این‌چنین نسبت به شهدای فلسطین که در زمان‌های دیگر شاید بیشتر هم شهید داده بودند، اما جهانیان این طور توجه نکرده بودند.

حاج منصور ارضی تأکید کرد: یقین بدانید امام زمان (عج) به غزه نظر دارد. این بار گروه‌های تحصیل‌کرده و عواملی در فلسطین اعلام کردند که به خدا ما شافعی هستیم. شافعی‌ها نزدیک به اهل بیت (ع) هستند که در جمع آن‌ها مسجد حضرت زهرا(س) را داریم.

پیرغلام اهل بیت (ع) با بیان اینکه برخی روایت‌هایی را قبول می‌کنند و بعد هم می‌گویند چرا مردم فلسطین را دعا کنیم، اظهار داشت: برخی از مومنان و هیأتی‌ها اینگونه هستند. امشب باید این مردم را دعا کنیم. من نیت کردم که خواهش و دعای خود را امروز کنار بگذارم و هرچه خواندم، دعای کمیل، روضه و گریه را برای پیروزی مردم غزه بگذاریم که نتیجه خواهیم گرفت. شما هم همین کار را کنید.

مداح اهل بیت (ع) با بیان اینکه جنایت‌هایی که در غزه اتفاق می‌افتد مانند مصیبت‌هایی است که در روضه‌ها می‌خوانیم، گفت: آب را به روی غزه بستند. ما که با مصیبت‌های امام حسین(ع) آغشته شدیم و با ایشان زندگی می‌کنیم، زمانی که این اتفاقات را می‌بینیم، دلمان به کربلا می‌رود.

انتهای پیام/

source

توسط