به گزارش ایلنا، آزاده معینی، سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان ایران در مورد پیروزی شاگردانش برابر لائوس در بازی‌های پاراآسیایی اظهار داشت: بازی نسبتا راحتی برابر لائوس داشتیم و توانستیم بعد از دو بازی سخت با اختلاف خوبی برابر لائوس پیروز شویم از طرفی با این نتیجه کمی فشار از روی تیم برداشته شد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان ایران به دو مسابقه شاگردانش در سالن تمرینی اشاره کرد و افزود: این مجموعه ورزشی یک سالن اصلی و دو سالن فرعی دارد که ما دو بازی خود را در این سالن انجام دادیم که مثل سالن اصلی استاندارد نبود. به هر روی میزبانی مسابقات خوب اما برگزاری مسابقات در این سالن نقطه ضعف چینی‌ها بود.

معینی اضافه کرد: به دلیل بازی در سالن تمرینی مسابقات بسکتبال باویلچر در آنالیز مسابقات مشکل داشتیم چون نحوه فیلمبرداری به گونه‌ای بود که نصف فیلم بازی را در اختیار نداشتیم.

وی درخصوص شکست تیم بانوان در دو بازی نخست تصریح کرد: ما ژاپن و تایلند را حریف اصلی خود می‌دانستیم اما ژاپن حریف قدرتمندی است. از طرفی بازی اول پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد که ما با ژاپن بازی داشتیم. بازی تمام شده و ما سعی می‌کنیم در هر بازی روی همان مسابقه تمرکز کنیم.

وی ضمن اشاره به استرس شاگردانش برابر تیم تایلند ادامه داد: فشردگی دو بازی نخست باعث شد که فشار و استرس روی بازیکنان زیاد باشد اما خدا را شکر مقابل تایلند با اختلاف زیادی نباختیم و امیدواریم در 3 بازی بعد جبران کنیم. بازی چهارم ما با کامبوج است که باید حتما برنده مسابقه باشیم. چین هم میزبان است و از شرایط میزبانی برخوردار است اما سعی می‌کنیم بازی خوبی ارائه دهیم.

 

source

توسط