به‌تازگی عنوان مورد انتظار شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، یعنی بازی Final Fantasy 7 Rebirth در کشور کره جنوبی رده‌بندی سنی شده است.

در فهرست جدیدی که در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۲۳ ثبت شده، کمیته رده بندی و مدیریت بازی‌ها در کره جنوبی رده‌بندی سنی Final Fantasy 7 Rebirth را ثبت کرده‌ است. طبق رده‌بندی ثبت شده در کره جنوبی، این بازی دارای رده سنی ۱۵+ می‌باشد و بنابراین تجربه‌ی آن برای افراد ۱۵ سال به بالا مناسب خواهد بود.

با توجه به دلیل ذکر شده برای این رتبه‌بندی، رده‌بندی مذکور بیان می‌کند که بازی Final Fantasy 7 Rebirth بیش از حد دارای محتوای بزرگ‌سالانه و هیجان‌آور نیست. همچنین بیان شده است که بازی بیش از حد خشونت آمیز نیست و دارای تصویری واقعی از سلاح‌های مورد استفاده در نبردهای مداوم است. علاوه بر این طبق رده‌بندی اشاره شده، عنوان مذکور استفاده بیش از حد از مواد مخدر، با عبارات غیر مستقیم و محدود واقع‌گرایانه از نوشیدن و سیگار کشیدن را نشان نمی‌دهد. بنابراین بر اساس ماده ۲۱ قانون ارتقای صنعت بازی‌سازی و بند ۳ ماده ۷ آیین‌نامه رتبه‌بندی، این بازی برای افراد ۱۵ سال به بالا مناسب تشخیص داده شد.

پیش‌تر از طریق مواد تبلیغاتی برای Final Fantasy 7 Rebirth فاش شده بود کسانی که Final Fantasy 7 Remake یا ذخیره داده Final Fantasy VII Remake: EPISODE INTERmission را در حافظه PS5 خود دارند، به عنوان پاداش در Rebirth ، به Leviathan یا Ramuh Summon Materia دسترسی خواهند داشت. برای توضیح بیشتر، یک فایل ذخیره شده برای نسخه‌های PS4 یا PS5 بازی Final Fantasy 7 Remake، قفل Leviathan Summon Materia را در Final Fantasy 7 Rebirth باز می‌کند. به طور مشابه، یک فایل برای Final Fantasy VII Remake: EPISODE INTERmission در PS5، قفل Ramuh Summon Materia را در Final Fantasy 7 Rebirth باز خواهد کرد.

افرادی که تاکنون هیچ یک از دو نسخه Final Fantasy 7 Remake و Final Fantasy 7 Remake: EPISODE INTERmission را تجربه نکرده‌اند، می‌توانند با پیش‌‌خرید باندل Final Fantasy 7 Rebirth در فروشگاه پلی‌استیشن، این کار را انجام دهند. این بسته با قیمت ۷۰ دلار دارای یک نسخه‌ی دیجیتالی PS5 از Final Fantasy 7 Remake Intergrade است که شامل Final Fantasy 7 Remake: EPISODE INTERmission و یک نسخه از Final Fantasy 7 Rebirth نیز می‌شود.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ (۲۹ فوریه ۲۰۲۴) برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.


منبع: Twistedvoxel

source

توسط