اگر قصد دارید خود را در یک تجربه معتبر جهان باز که در خیابان‌های بی‌رحم لندن جریان دارد، غوطه‌ور کنید و در عین حال طرفدار سری GTA هستید، ENDS انتظار شما را می‌کشد. با گیمفا همراه باشید تا نگاهی کوتاه به این بازی بیندازیم.

داستان

تمام افراد مثل هم به دنیا نمی‌آیند. بعضی‌ها مقصدشان خانه‌های بزرگ، ماشین‌های خوب و ثروتی هنگفت است. اما برای آن‌هایی که طبیعی به دنیا می‌آیند، حتی زنده ماندن هم سخت خواهد بود.

رحیم (Rahim) طبیعی به دنیا آمد. او با مادر و برادر کوچک‌ترش آپارتمانی یک خوابه مشترک دارد و تنها چیزی که به ارث برده مسئولیت آوردن غذا روی میز است. او و دوستانش، سانی (Sonny) و ریس (Reece)، در محاصره اجتماع بزرگ شده‌اند.

همانطور که این سه نفر به مردانی جوان تبدیل می‌شوند، باید تصمیم بگیرند: «آیا نماینده جامعه‌ای هستند که آن‌ها را بزرگ کرده و عادی بودن را می‌پذیرند؟ یا چیزی بیشتر را هدف قرار خواهند داد؟».

گیم‌پلی

ENDS یک عنوان اکشن-ماجراجویی تک‌نفره با عناصر RPG است که در آن به بازیکنان فرصت داده می‌شود تا حین گشت‌وگذار در داستانی قدرتمند درباره زاغه‌های لندن، انتخاب‌های مهمی داشته باشند. برای ارائه معتبرترین تجربه مبتنی بر لندن که تا به حال در یک بازی ویدیویی ارائه شده، سازندگان با استعدادهای واقعی بریتانیا از تأثیرگذاران تا سازندگان محتوا، هنرمندان و برندهای لباس همکاری کرده‌‌اند.

کاوش

خود را به خیابان‌های تاریک لندن برسانید و هر کاری که لازم است برای زنده ماندن انجام دهید. با مردم در سراسر شهر ارتباط برقرار کنید تا پول لازم را برای زنده ماندن به دست آورید و با هر کسی که سر راه شما قرار می‌گیرد، برخورد کنید. تمام فرصت‌ها را برای کسب درآمد در کلان شهری که لندن است بیابید.

تصور و خیال

خارج از چهارچوب فکر کنید، گاهی اوقات یک عمل کوچک می‌تواند کل نتیجه را تغییر دهد. نکات کوچک را می‌توان در جزئی‌ترین تعاملات یافت. در هر چیزی که در اطرافتان وجود دارد عمیق‌تر شوید و دارایی‌های مفیدی را کشف کنید که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می‌کنند.

انتخاب‌ها

در این دنیا، انتخاب با شماست، هر تصمیمی که می‌گیرید نتیجه‌ای در بر دارد. کدام مسیر را طی خواهید کرد؟

ویژگی‌های کلیدی

  • داستانی تاریک با الهام از شهر لندن، تاریخچه و اسطوره‌های مرتبط با فرهنگ و تمدن بریتانیا.
  • وجود دیالوگ‌های غنی، قابل احترام و سرگرم‌کننده.
  • هر انتخابی که انجام می‌دهید روی داستان تأثیر می‌گذارد و می‌تواند منجر به نتایجی غیرقابل پیش‌بینی شود.
  • شبیه‌سازی دنیای واقعی با برندها، شخصیت‌ها و افراد مشهور بریتانیا.
  • نوآورانه‌ترین فناوری‌‌های مورد استفاده برای متحول کردن مکانیک بازی در این محصول به چشم می‌خورند، شامل Unreal Engine ،Metahuman Animator ،Blender ،Marvelous Designer و …

شخصیت‌ها

رحیم

رحیم قهرمان اصلی ENDS است. جوانی ۲۰ ساله و منبع اصلی درآمد مادر و برادر کوچکترش. اگرچه مادرش تلاش کرد، اما در نهایت این مشکلات بودند که او را بزرگ کرده و به او نشان دادند که چگونه برای خانواده‌اش پول دربیاورد.

زندگی او با محدودیت‌ها و نداشتن‌ها عجین شده، اما با بزرگ‌تر شدن متوجه می‌شود باید به نسل جوان نشان دهد که چگونه زنده بمانند. آیا او راهی را به آن‌ها می‌آموزد که خود تجربه کرده؟ یا راهی برای شکستن این چرخه معیوب پیدا خواهد کرد؟

سانی

سانی برای رحیم بیشتر شبیه به یک برادر است تا دوست. او هیچ چیز برای از دست دادن ندارد و هیچ‌چیز برای زندگی کردن، هر کاری که می‌تواند برای پول در آوردن و تامین هزینه‌ها انجام می‌دهد. کاری نیست که او انجام ندهد، صرف نظر از عواقب آن.

ریس

ریس این سه نفر را تکمیل می‌کند. پس از مرگ برادرش در جریان درگیری گنگ‌ها، او به خودش قول داده که پایانی متفاوت را برای زندگی‌اش رقم بزند. او دوستانش را رها نمی‌کند تا مانند برادرش بمیرند. تا زمانی که بتواند آن‌ها را از این وضعیت نجات دهد، او هر کاری که برای زنده ماندن لازم است انجام خواهد داد.

پلتفرم‌ها

استودیوی سازنده قصد دارد تا این بازی را روی تمامی پلتفرم‌های دیجیتال عرضه کند. شما می‌توانید پلتفرم بازی انتخابی خود و هر پلتفرم توزیع دیجیتالی که در دست دارید را انتخاب کنید.

جدول زمانی

توسعه‌دهندگان در حال برنامه‌ریزی برای انتشار نسخه بتای بازی در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۵ هستند. نسخه اصلی در دسامبر سال ۲۰۲۵ (آذر ۱۴۰۴) منتشر خواهد شد.


از همراهی و توجه شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط